Pre pohodu detičiek - aromaterapeutická sójová sviečka

Neohodnotené

Eko sviečka Pre pohodu detičiek zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Jemná vôňa kvetu lipy, harmančeka, materinej dúšky a levandule.

€13,95 €5,58 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom
Kód: S03
Pre pohodu detičiek - aromaterapeutická sójová sviečka
Neohodnotené
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€

Podrobný popis

Pre pohodu detičiek - aromaterapeutická sójová sviečka

Každý rodič pozná túto situáciu - je večer, deti sú nepokojné, nechcú ísť spať, sú prebudené a vzrušené. Hráte sa s nimi, čítate im knihy, robíte všetko, čo je vo vašich silách, aby ste ich upokojili a pripravili na spánok. Ale nič nefunguje. Sú stále nepokojné a vy sa cítite frustrovaní a vyčerpaní. Tento problém negatívne ovplyvňuje nielen vašu náladu, ale aj spánok a zdravie vašich detí.

Naša aromaterapeutická sviečka "Pre pohodu detičiek" môže byť riešením vašich problémov. Je to prírodná, ručne odlievaná sviečka zo sójového vosku, ktorá poskytuje jemnú a upokojujúcu vôňu, ktorá pomáha upokojovať deti a pripravovať ich na spánok. Jej ekologický sklenený obal je nielen príjemný na pohľad, ale aj priateľský k životnému prostrediu. Sviečka sa vyznačuje dlhou dobou horenia a jej vôňa sa postupne uvoľňuje, aby vytvorila príjemnú atmosféru pre vaše deti. Je to jednoduchý a efektívny spôsob, ako premeniť večerné rutiny vašich detí na pokojné a pohodové zážitky. Vyskúšajte našu sviečku "Pre pohodu detičiek" a urobte koniec nepokojným večerom a nociam.

 ZdravoRadka odporúča sviečku Pre pohodu detičiek:

  • čistí vzduch,
  • vytvára pozitívnu a príjemnú atmosféru,
  • povzbudzuje a harmonizuje dýchací a nervový systém,
  • uľavuje od príznakov chrípky a nádchy,
  • uľahčuje dýchanie a bojuje proti kašľu. 

Aromaterapia je skutočne účinným nástrojom na podporu našej celkovej pohody. A práve bylinkové sviečky v skle sú pre tento účel priam ideálne. Pomáhajú nám zbaviť sa stresu, povznášajú náš duševný stav a pritom nám poskytujú momenty radosti a pokoja, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzame. Sviečky sú súčasťou nášho života už od nepamäti, prinášajú nám cenné momenty pokojnej kontemplácie a ich útulná atmosféra je schopná okamžite očariť naše srdce. Magické momenty a drahocenné spomienky, ktoré sa ozývajú v našej mysli pri pohľade na horiaci plamienok, sú skutočným balzamom na dušu, dokonca aj počas najnáročnejších dní.

Zaujímavý článok:

Cvičenie mamičiek s deťmi

Krém Droserin - pomocník pri prechladnutí

Hlavné zložky sójovej sviečky Pre pohodu detičiek

  • sójový vosk - horí pomalšie ako parafín a neuvoľňuje do ovzdušia toxické látky. Je to teda ideálna ekologická a vegánska alternatíva
  • organické esenciálne oleje - s ekocertifikátmi, počas horenia sa uvoľňujú postupne do ovzdušia. Preto je vôňa sviečky rovnako intenzívna a príjemná počas celého horenia.

Obsah a doba horenia

250 ml

58 h - doba horenia je uvádzaná z merania nepretržitého horenia za bežnej izbovej teploty

Náš tip

Na dosiahnutie optimálnej výdrže a užitia si sviečky v plnej miere, nechajte ju pri každom použití horieť minimálne do momentu, keď sa roztaví celá horná vrstva vosku.
Knôt sviečky je možné podľa potreby upravovať a skracovať. Pamätajte, že čím dlhšie sviečka horí, tým dlhší je knôt, čo môže viesť k väčšiemu plameňu a riziku zadymenia.
Avšak, ak sviečku zapálite na krátky čas, knôt nezastrihávajte. Menší plamienok totiž nemusí stihnúť roztaviť vosk až po okraj sviečky, čo môže viesť k vytvoreniu priehlbiny, alebo dokonca tunelu.

Obal

Sviečka je zabalená v ekologickom sklenenom obale. Po dohorení myslite na životné prostredie a sklenený obal nevyhadzujte. Stačí ho umyť a môžete ho využiť rôznymi inými spôsobmi.

Upozornenie

Pred zapálením položte sviečku na vhodné miesto s dostatočne odolným tepelným povrchom, mimo prievanu a vzdialené od ľahko zápalných predmetov.

Prvé zapálenie sviečky musí trvať 10 - 15 sekúnd a viac, aby sa knôt poriadne rozpálil a skrátil na správnu dĺžku ( 3- 5 mm). Po zapálení nechajte sviečku horieť dlhšiu dobu ako 4 hodiny nepretržite. HORIACU SVIEČKU NENECHÁVAJTE BEZ DOZORU.

Dbajte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, ako napríklad kúsky zápaliek. Z bezpečnostných dôvodov nenechávajte sviečku dohorieť úplne. Zahaste ju, keď zostáva približne 10mm vosku.

Uchovávajte mimo dosah detí. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Arómaterapia
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Slovenská značka prírodnej kozmetiky a iných prírodných produktov s hodnotami zohľadňujúcimi vysokú kvalitu surovín, etický nákup, ochranu zvierat, ručnú prácu, šetrné balenie a čerstvosť.

Podobné produkty

pre dobru naladu aromaterapeuticka sojova sviecka zdravoradka
€13,95
Skladom

Eko sviečka Pre dobrú náladu zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Ovocno - orientálna vôňa divokej čučoriedky, mandarínky, vanilky a ylang-ylang.

Kód: S02
pri prechladnuti sojova sviecka
€13,95
Skladom

Eko sviečka Pri prechladnutí zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Bylinkovo - drevitá svieža vôňa mäty, borovice, santalového dreva a rozmarínu s...

Kód: S04
pre pocit nesputanosti sojova sviecka
€13,95
Skladom

Eko sviečka Pre pocit nespútanosti zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Korenisto - bylinná vôňa s ovocným podtónom a štipkou bergamotu

Kód: S16
magicke vianoce sojova sviecka
€13,95
Skladom

Eko sviečka Magické Vianoce zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Vianočná vôňa sladkej vanilky, osviežujúceho pomaranča s korenistými tónmi badiánu a...

Kód: S00