Magické Vianoce - aromaterapeutická sójová sviečka

Neohodnotené

Eko sviečka Magické Vianoce zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Vianočná vôňa sladkej vanilky, osviežujúceho pomaranča s korenistými tónmi badiánu a škorice.

€13,95 €5,58 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom
Kód: S00
Magické Vianoce - aromaterapeutická sójová sviečka
Neohodnotené
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€

Podrobný popis

Magické Vianoce - aromaterapeutická sójová sviečka

Predstavte si vôňu Vianoc zavretú v malom sklenenom svete, kde každé škrtnutie zápalky prebúdza spomienky na najkrajšie sviatočné chvíle. Magické Vianoce – sójová sviečka, je viac než len zdrojom svetla. Je to portál do sveta, kde každý moment je posvätný a každý dych je plný očakávania.

Vyrobená z čistého sójového vosku, táto sviečka je bezpečnou, ekologickou voľbou, ktorá horí dlhšie a čistejšie než bežné parafínové sviečky. Jej jemná, ale výrazná vôňa pochádza z pravých organických esenciálnych olejov, ktoré sú nielen nádherné na inhalovanie, ale sú aj zodpovedné voči našej planéte. Vychutnajte si 58 hodín čistého potešenia a nechajte sa uniesť vôňou, ktorá je rovnako intenzívna na začiatku, ako aj pri poslednom plameňu.

Magické Vianoce – sójová sviečka v sebe ukrýva srdce zimy a teplo domova. Jej vonná kompozícia je ako objatie, ktoré hreje a povzbudzuje, plné tónov vanilky, pomaranča, škorice a badiánu. Táto sviečka neprináša len svetlo, ale aj atmosféru, ktorá mení miestnosti na svätyne a domovy na hniezda. A jej farba? Prirodzená krása bez umelých prídavných farbív, ozdobená pravými sušenými bylinkami a kvetmi.

Urobte si radosť alebo obdarujte svojich blízkych týmto malým zázrakom – Magické Vianoce. Využite sklenený obal aj po dohorení sviečky, aby ste podporili udržateľnosť a zachovali kúsok mágie aj po sviatkoch. Nechajte svoj domov rozžiariť svetlom, ktoré prináša pokoj a lásku. Buďte svedkom, ako jednoduchý plameň mení obyčajné chvíle na nezabudnuteľné spomienky.

 

ZdravoRadka odporúča sviečku Magické Vianoce:

  • poskytuje príjemné svetlo, 
  • postupne uvoľňuje vôňu, ktorá pomáha zlepšovať náladu,
  • pozdvihuje myseľ,
  • zohrieva a zútulňuje domov
  • vytvára vianočnú atmosféru

Je to ideálny spôsob, ako si dopriať trochu seba-lásky a starostlivosti, alebo urobiť radosť svojim blízkym.

Hlavné zložky sójovej sviečky Pre dobrú náladu

  • sójový vosk - horí pomalšie ako parafín a neuvoľňuje do ovzdušia toxické látky. Je to teda ideálna ekologická a vegánska alternatíva
  • organické esenciálne oleje - s ekocertifikátmi, počas horenia sa uvoľňujú postupne do ovzdušia. Preto je vôňa sviečky rovnako intenzívna a príjemná počas celého horenia.

Obsah a doba horenia

250 ml

58 h - doba horenia je uvádzaná z merania nepretržitého horenia za bežnej izbovej teploty

Náš tip

Na dosiahnutie optimálnej výdrže a užitia si sviečky v plnej miere, nechajte ju pri každom použití horieť minimálne do momentu, keď sa roztaví celá horná vrstva vosku.
Knôt sviečky je možné podľa potreby upravovať a skracovať. Pamätajte, že čím dlhšie sviečka horí, tým dlhší je knôt, čo môže viesť k väčšiemu plameňu a riziku zadymenia.
Avšak, ak sviečku zapálite na krátky čas, knôt nezastrihávajte. Menší plamienok totiž nemusí stihnúť roztaviť vosk až po okraj sviečky, čo môže viesť k vytvoreniu priehlbiny, alebo dokonca tunelu.

Obal

Sviečka je zabalená v ekologickom sklenenom obale. Po dohorení myslite na životné prostredie a sklenený obal nevyhadzujte. Stačí ho umyť a môžete ho využiť rôznymi inými spôsobmi.

Upozornenie

Pred zapálením položte sviečku na vhodné miesto s dostatočne odolným tepelným povrchom, mimo prievanu a vzdialené od ľahko zápalných predmetov.

Prvé zapálenie sviečky musí trvať 10 - 15 sekúnd a viac, aby sa knôt poriadne rozpálil a skrátil na správnu dĺžku ( 3- 5 mm). Po zapálení nechajte sviečku horieť dlhšiu dobu ako 4 hodiny nepretržite. HORIACU SVIEČKU NENECHÁVAJTE BEZ DOZORU.

Dbajte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, ako napríklad kúsky zápaliek. Z bezpečnostných dôvodov nenechávajte sviečku dohorieť úplne. Zahaste ju, keď zostáva približne 10mm vosku.

Uchovávajte mimo dosah detí. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Arómaterapia
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Slovenská značka prírodnej kozmetiky a iných prírodných produktov s hodnotami zohľadňujúcimi vysokú kvalitu surovín, etický nákup, ochranu zvierat, ručnú prácu, šetrné balenie a čerstvosť.

Podobné produkty

pre pohodu deticiek aromaterapeuticka sojova sviecka zdravoradka
€13,95
Skladom

Eko sviečka Pre pohodu detičiek zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Jemná vôňa kvetu lipy, harmančeka, materinej dúšky a levandule.

Kód: S03
proti stresu aromaterapeuticka sojova sviecka zdravoradka
€13,95
Skladom

Eko sviečka Pri prechladnutí zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Vôňa pomaranča, muškátu, levandule, šalvie a bazalky.

Kód: S05
merry xmas vianocna sojova sviecka
€9,95
Skladom

Merry Xmas - originálna vianočná handmade sviečka zo sójového vosku s vônou ovocného punču v skle

Kód: S15
magic time vianocna sojova sviecka
€9,95
Skladom

Magic Time - dizajnová vianočná handmade sviečka zo sójového vosku s vônou ovocného punču

Kód: S14