MycoMedica

MycoMedica je česká značka vysokokvalitných vitálnych húb. Huby sami pestujú, študujú, testujú a to všetko pod dozorom lekárskych odborníkov. Svoje výskumy si nechávajú potvrdzovať a testovať v nezávislých laboratóriách. V MycoMedica sú odborníci na tradičnú čínsku medicínu.

Cena

829
1829

Značky

Zobrazených položiek: 17
cordyceps extrakt mycomedica zdravoradka
Novinka
€28,90
Skladom

Cordyceps CS-4 - extrakt z huby Húsenica čínska, ktorá sa v čínskej medicíne využíva na podporu fyzickej výkonnosti, vytrvalosti, vitality a podpore libida.

Kód: MY02
coriolus extrakt mycomedica zdravoradka
Novinka
€28,90
Skladom

Vysoko kvalitný veterinárny prípravok Coriolus s vitalizijúcim účinkom na telo a myseľ. Tradičná medicína si ho cení pre jeho podporné vlastnosti pri liečbe nádorových ochorení.

Kód: MY05
chaga extrakt mycomedica zdravoradka
€28,90
Na dotaz

Chaga (čaga) je extrakt z huby, ktorá je známa v tradičnej čínskej aj ruskej medicíne. Svoje pozitívne vlastnosti smeruje na tráviaci trakt a pečeň.

Kód: MY06
draci sirup mycobaby mycomedica zdravoradka
Novinka
€8,50
Objednané

MycoBaby Dračí sirup na podporu prirodzenej detskej obranyschopnosti s extraktom vitálnych húb Reishi, Cordyceps a s extraktom z echinacey.

Kód: MY03
korytnaci sirup mycobaby mycomedica
€8,50
Objednané

MycoBaby Korytnačí sirup na problémy s nedostatkom energie. Kombinácia byliniek a extraktov z húb na podporu detského organizmu prírodnou cestou.

Kód: MY10
opici sirup mycobaby mycomedica
€8,50
Skladom

MycoBaby Opičí sirup na problémy s nedostatkom pozornosti, neustálym pohybom, netrpezlivosťou a impulzívnosťou. Pomáha harmonizovať rôzne nerovnováhy detského organizmu.

Kód: MY09
škriatkov sirup mycobaby mycomedica
€8,50
Skladom

MycoBaby Škriatkov sirup slúži ako nosný sirup na konzumáciu tinktúr YaoMedica. Sirup obsahuje vitamíny C, D, K2 a komplex vitamínov B.

Kód: MY12
mycoclean detail s razitkom
Novinka
€14,90
Skladom

Kombinácia huby Maitake, slzovky, semienok lotosu a citrónovníka na posilnenie dráh sleziny a celkovú detoxikáciu. Doplnok zdravých raňajok - MycoCLEAN.

Kód: MY14
mycocholest detail s razitkom
Novinka
€14,90
Objednané

Kombinácie huby Shiitake a červenej fermentovanej ryže na udržanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Zmes navyše obsahuje koenzým Q10 a rutín.

Kód: MY13
mycomeno detail s razitkom
Novinka
€24,90
Skladom

Zmes z extraktov húb a bylín pre ženy v období menopauzy a pre ženy trpiace bolestivou menštruáciou alebo premenštruačným syndrómom.

Kód: MY15
mycoslim extrakt mycomedica zdravoradka
Novinka
€28,90
Objednané

Doplnok stravy na udržanie si optimálnej telesnej hmotnosti, posilnenie energie sleziny a podporu správneho trávenia.

Kód: MY11
mycosomat extrakt mycomedica zdravoradka
€28,90
Skladom

Zmes vitálnych húb reishi a hericidum a čínskych bylín zostavená podľa princípov TČM (tradičnej čínskej medicíny). Pomáha so psychickou nerovnováhou, ktorá súvisí so stresom.

Kód: MY04
Hore
Ďalšie produkty
17 položiek celkom
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky