Pre pocit nespútanosti - aromaterapeutická sójová sviečka

Neohodnotené

Eko sviečka Pre pocit nespútanosti zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Korenisto - bylinná vôňa s ovocným podtónom a štipkou bergamotu

€13,95 €5,58 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom
Kód: S16
Pre pocit nespútanosti - aromaterapeutická sójová sviečka
Neohodnotené
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€

Podrobný popis

Pre pocit nespútanosti - aromaterapeutická sójová sviečka

Máte náročný a stresujúci život plný povinností. Každý deň sa prebúdzate v stave napätia, stresu a úzkosti. Toto je váš každodenný boj. Ste unavení, napätí a vyčerpaní. Pocit zúfalstva a stresu sa stal vašou každodennou realitou.

Predstavte si, že sa po náročnom dni vrátite do domova, kde cítiť vôňu čerstvých bylín a korenín, ktoré vás skôr ako na gauč, zavedú priamo do prírody, na dobrodružstvo. Predstavte si, že vaša myseľ je uvoľnená, srdce je pokojné a duša je naplnená radosťou. Cítite sa oslobodení, nespútaní a v súlade so sebou samými. Vaše problémy a starosti sú teraz len vzdialenou minulosťou.

Táto predstava môže byť vašou realitou vďaka našej aromaterapeutickej sviečke "Pre pocit nespútanosti". Táto sviečka, ručne odlievaná z čistého prírodného sójového vosku a éterických olejov, je navrhnutá tak, aby vám pomohla zbaviť sa napätia a stresu. Jej korenisto-bylinná vôňa so štipkou nahorklého bergamotu a ovocného podtónu borievky obyčajnej navádza na nespútanú a dobrodružnú potulku horami - dolami.

Táto vôňa vám umožní cítiť sa voľnými a nespútanými, a to všetko v pohodlí vášho domova. Zmení vaše prostredie na miesto, kde sa cítite pokojne a kde môžete dýchať vôňu slobody. Predstavte si, ako si zapálite túto sviečku po dlhom dni a necháte jej vôňu preniknúť do každej časti vášho domova a duše. Vaše starosti sa rozpustia a vy sa budete cítiť nespútane a uvoľnene.

S našou sviečkou "Pre pocit nespútanosti" môžete prejsť z každodenného stresu a napätia do stavu pokoja a harmónie. Vložte túto zmenu do svojho života ešte dnes.

 

ZdravoRadka odporúča sviečku Pre pocit nespútanosti:

  • poskytuje príjemné svetlo, ale aj
  • postupne uvoľňuje vôňu, ktorá pomáha zlepšovať náladu,
  • pozdvihuje myseľ,
  • zbavuje stresu a
  • prináša relax po náročnom dni. 

Je to ideálny spôsob, ako si dopriať trochu seba-lásky a starostlivosti, alebo urobiť radosť svojim blízkym.

Hlavné zložky sójovej sviečky Pre dobrú náladu

  • sójový vosk - horí pomalšie ako parafín a neuvoľňuje do ovzdušia toxické látky. Je to teda ideálna ekologická a vegánska alternatíva
  • organické esenciálne oleje - s ekocertifikátmi, počas horenia sa uvoľňujú postupne do ovzdušia. Preto je vôňa sviečky rovnako intenzívna a príjemná počas celého horenia.

Obsah a doba horenia

250 ml

58 h - doba horenia je uvádzaná z merania nepretržitého horenia za bežnej izbovej teploty

Náš tip

Na dosiahnutie optimálnej výdrže a užitia si sviečky v plnej miere, nechajte ju pri každom použití horieť minimálne do momentu, keď sa roztaví celá horná vrstva vosku.
Knôt sviečky je možné podľa potreby upravovať a skracovať. Pamätajte, že čím dlhšie sviečka horí, tým dlhší je knôt, čo môže viesť k väčšiemu plameňu a riziku zadymenia.
Avšak, ak sviečku zapálite na krátky čas, knôt nezastrihávajte. Menší plamienok totiž nemusí stihnúť roztaviť vosk až po okraj sviečky, čo môže viesť k vytvoreniu priehlbiny, alebo dokonca tunelu.

Obal

Sviečka je zabalená v ekologickom sklenenom obale. Po dohorení myslite na životné prostredie a sklenený obal nevyhadzujte. Stačí ho umyť a môžete ho využiť rôznymi inými spôsobmi.

Upozornenie

Pred zapálením položte sviečku na vhodné miesto s dostatočne odolným tepelným povrchom, mimo prievanu a vzdialené od ľahko zápalných predmetov.

Prvé zapálenie sviečky musí trvať 10 - 15 sekúnd a viac, aby sa knôt poriadne rozpálil a skrátil na správnu dĺžku ( 3- 5 mm). Po zapálení nechajte sviečku horieť dlhšiu dobu ako 4 hodiny nepretržite. HORIACU SVIEČKU NENECHÁVAJTE BEZ DOZORU.

Dbajte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, ako napríklad kúsky zápaliek. Z bezpečnostných dôvodov nenechávajte sviečku dohorieť úplne. Zahaste ju, keď zostáva približne 10mm vosku.

Uchovávajte mimo dosah detí. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Arómaterapia
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Slovenská značka prírodnej kozmetiky a iných prírodných produktov s hodnotami zohľadňujúcimi vysokú kvalitu surovín, etický nákup, ochranu zvierat, ručnú prácu, šetrné balenie a čerstvosť.

Podobné produkty

pre pohodu deticiek aromaterapeuticka sojova sviecka zdravoradka
€13,95
Skladom

Eko sviečka Pre pohodu detičiek zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Jemná vôňa kvetu lipy, harmančeka, materinej dúšky a levandule.

Kód: S03
proti stresu aromaterapeuticka sojova sviecka zdravoradka
€13,95
Skladom

Eko sviečka Pri prechladnutí zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Vôňa pomaranča, muškátu, levandule, šalvie a bazalky.

Kód: S05
simpl candle soul eko sviecka citrus a ginko zdravoradka
€9,95
Skladom

Jednoduchosť a krása, to je eko sviečka zo zmesi sójového a kokosového vosku. Ručne odlievaná do skla s bavlneným knôtom a korkovou zátkou. 

Kód: S08
rozprašovač s flaskou
Tip
€2
Skladom

Rozprašovač na vonné esencie, ceremoniálne vody...

Kód: IB15
vydymovacie drievka
Tip
€3
Skladom

Vonné drievka na vydymovanie

Kód: IB14
aqua de naranja
Novinka
€12,50
Skladom

Ceremoniálna voda nielen na prevoňanie priestoru z pomarančových kvetov

Kód: IB23