Pri prechladnutí - aromaterapeutická sójová sviečka

Neohodnotené

Eko sviečka Pri prechladnutí zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Bylinkovo - drevitá svieža vôňa mäty, borovice, santalového dreva a rozmarínu s eukalyptom.

€13,95 €5,58 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom
Kód: S04
Pri prechladnutí - aromaterapeutická sójová sviečka
Neohodnotené
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€

Podrobný popis

Pri prechladnutí - aromaterapeutická sójová sviečka

Predstavte si, že sa cítite unavený, chorý a bez energie. Vaše telo je bolestivé a vy ste chytený v chladnom, nepríjemnom zovretí prechladnutia. Kašeľ a upchatý nos vás vyčerpávajú, vaša hlava je ťažká ako olovo a nemôžete sa sústrediť. Ako keby ste sa potápali v mračnách a nedokázali si predstaviť, kedy to skončí. Život bez prechladnutia sa zdá byť len vzdialenou predstavou.

Teraz si predstavte, ako sa prebúdzate z hlbokého, obnovujúceho spánku. Cítite sa svieži a plní energie, bez bolesti hlavy alebo kašľa. Vaše dýchacie cesty sú jasné a voľné, dýchanie je ľahké a príjemné. Máte pocit, že ste sa konečne vrátili k sebe, pretože ste opäť schopní sa sústrediť a užiť si život. Predstavte si, že ste sa zbavili prechladnutia a cítite sa lepšie než kedykoľvek predtým.

Naša aromaterapeutická sójová sviečka "Pri prechladnutí" vám môže pomôcť dosiahnuť tento pocit. Je ručne odlievaná z ekocertifikovaného sójového vosku a obsahuje esenciálne oleje, ktoré pomáhajú uľaviť od symptómov prechladnutia ako je kašeľ a upchatý nos. Ale to nie je všetko - táto jedinečná sviečka tiež pomáha odstraňovať napätie a nervozitu, zlepšuje koncentráciu a navodzuje príjemný spánok. Naša sójová sviečka je mostom, ktorý vás prevedie od pocitu choroby a utrpenia k pocitu obnovenia a pohody.

Dostupná a pripravená vás podporiť v prechode od PRED k PO, naša aromaterapeutická sójová sviečka “Pri prechladnutí” je kľúčom k vašej obnove. Tak neváhajte a nechajte nás vám pomôcť prejsť cez tento most k lepšiemu zdraviu a pohode.

 

 ZdravoRadka odporúča sviečku Pri prechladnutí:

  • pomáha rýchlejšie prekonať kašeľ a prechladnutie,
  • podporuje uvoľnenie upchatého nosa a dýchacích ciest,
  • odstraňuje nervozitu a napätie,
  • zvyšuje pozornosť a koncentráciu,
  • upokojuje a zmierňuje nespavosť,
  • zmierňuje migrénu a bolesť hlavy. 

Aromaterapia je skutočne účinným nástrojom na podporu našej celkovej pohody. A práve bylinkové sviečky v skle sú pre tento účel priam ideálne. Pomáhajú nám zbaviť sa stresu, povznášajú náš duševný stav a pritom nám poskytujú momenty radosti a pokoja, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzame. Sviečky sú súčasťou nášho života už od nepamäti, prinášajú nám cenné momenty pokojnej kontemplácie a ich útulná atmosféra je schopná okamžite očariť naše srdce. Magické momenty a drahocenné spomienky, ktoré sa ozývajú v našej mysli pri pohľade na horiaci plamienok, sú skutočným balzamom na dušu, dokonca aj počas najnáročnejších dní.

Mohlo by vás zaujímať:

Chronický únavový syndróm

Čo by ste mali vedieť o migréne

Hlavné zložky sójovej sviečky Pri prechladnutí

  • sójový vosk - horí pomalšie ako parafín a neuvoľňuje do ovzdušia toxické látky. Je to teda ideálna ekologická a vegánska alternatíva
  • organické esenciálne oleje - s ekocertifikátmi, počas horenia sa uvoľňujú postupne do ovzdušia. Preto je vôňa sviečky rovnako intenzívna a príjemná počas celého horenia.

Obsah a doba horenia

250 ml

58 h - doba horenia je uvádzaná z merania nepretržitého horenia za bežnej izbovej teploty

Náš tip

Na dosiahnutie optimálnej výdrže a užitia si sviečky v plnej miere, nechajte ju pri každom použití horieť minimálne do momentu, keď sa roztaví celá horná vrstva vosku.
Knôt sviečky je možné podľa potreby upravovať a skracovať. Pamätajte, že čím dlhšie sviečka horí, tým dlhší je knôt, čo môže viesť k väčšiemu plameňu a riziku zadymenia.
Avšak, ak sviečku zapálite na krátky čas, knôt nezastrihávajte. Menší plamienok totiž nemusí stihnúť roztaviť vosk až po okraj sviečky, čo môže viesť k vytvoreniu priehlbiny, alebo dokonca tunelu.

Obal

Sviečka je zabalená v ekologickom sklenenom obale. Po dohorení myslite na životné prostredie a sklenený obal nevyhadzujte. Stačí ho umyť a môžete ho využiť rôznymi inými spôsobmi.

Upozornenie

Pred zapálením položte sviečku na vhodné miesto s dostatočne odolným tepelným povrchom, mimo prievanu a vzdialené od ľahko zápalných predmetov.

Prvé zapálenie sviečky musí trvať 10 - 15 sekúnd a viac, aby sa knôt poriadne rozpálil a skrátil na správnu dĺžku ( 3- 5 mm). Po zapálení nechajte sviečku horieť dlhšiu dobu ako 4 hodiny nepretržite. HORIACU SVIEČKU NENECHÁVAJTE BEZ DOZORU.

Dbajte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, ako napríklad kúsky zápaliek. Z bezpečnostných dôvodov nenechávajte sviečku dohorieť úplne. Zahaste ju, keď zostáva približne 10mm vosku.

Uchovávajte mimo dosah detí. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Arómaterapia
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Slovenská značka prírodnej kozmetiky a iných prírodných produktov s hodnotami zohľadňujúcimi vysokú kvalitu surovín, etický nákup, ochranu zvierat, ručnú prácu, šetrné balenie a čerstvosť.

Podobné produkty

pre pohodu deticiek aromaterapeuticka sojova sviecka zdravoradka
€13,95
Skladom

Eko sviečka Pre pohodu detičiek zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Jemná vôňa kvetu lipy, harmančeka, materinej dúšky a levandule.

Kód: S03
Spiron sprej zdravoradka
€12,50
€15,40 (–18 %)
Skladom

Sprej s harmonickou kombináciou éterických olejov. Dezinfekcia priestorov, upokojenie psychiky, zdravý spánok

Kód: 404
holly jolly vianocna sojova sviecka
€9,95
Skladom

Holly Jolly - dizajnová vianočná handmade sviečka zo sójového vosku s vônou ovocného punču

Kód: S13