Repelentná korenistá sójová sviečka 210ml

Neohodnotené

Korenisto - bylinková eko sviečka s repelentným účinkom

€13,45 €6,40 / 100 ml
Dostupnosť: Dodanie do 2 - 5 dní
Kód: S31
Repelentná korenistá sójová sviečka 210ml
Neohodnotené
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€

Podrobný popis

Objavte kúzlo prírody s Repelentnou korenistou sójovou sviečkou


100% Prírodné zložky: Využívame iba organické éterické oleje bez chemických prísad, čo zaručuje bezpečnosť a prírodnú čistotu.

Elegantný dizajn: Tmavé sklo nielenže vyzerá štýlovo, ale je praktické na ochranu delikátnej vône.

Repelentný účinok: Prirodzená ochrana proti hmyzu, ideálna pre letné večery na terase alebo v záhrade.

Aromaterapeutické vlastnosti: Zmes byliniek a korenia poskytuje upokojujúce účinky a pomáha pri relaxácii.

Dlhá doba horenia: Dôkladne vyvážený vosk a knôt zabezpečujú rovnomerné horenie a maximálnu využiteľnosť sviečky.

Mohlo by vás zaujímať:

Chronický únavový syndróm

Čo by ste mali vedieť o migréne

Vneste do svojho domova esenciu prírody a eleganciu s našou prémiovou sójovou sviečkou, ktorá je nielen pohladom pre oči, ale aj ochranou proti nežiaducemu hmyzu. Naša ručne odlievaná sviečka kombinuje silu prírodných éterických olejov z medovky lekárskej, šalvie lekárskej a škorice cejlónskej do jedinečnej korenisto-vonnej kompozície, ktorá harmonicky doplní každý interiér a zároveň poskytne účinnú repelentnú ochranu.
Elegantný tmavý sklenený obal nie len pristane každému interiéru, ale aj chráni bohatstvo aróm, ktoré je šetrné k vášmu zdraviu aj prírode. Vychutnajte si neprerušované chvíle pokoja bez dotieravých hmyzích narušiteľov, zatiaľ čo vás omámia relaxačné tóny našej sviečky.

Preneste sa do sveta bez hmyzu a stresu

Hoci žijeme v dobe, kde je každodenný život plný rušivých prvkov, naša sviečka ponúka únik pred každodennými starosťami. Zapálením tejto sviečky nielenže ochránite svoje prostredie pred nežiaducim hmyzom, ale zároveň vytvoríte harmonickú a uvoľňujúcu atmosféru, ktorá je ideálna pre relaxáciu po náročnom dni.

Spojte užitočné s príjemným

Elegantný obal z tmavého skla nielenže skvele vyzerá v každom interiéri, ale tiež chráni cenné éterické oleje pred svetlom, čím zabezpečuje ich dlhodobú sviežosť a účinnosť. Táto sviečka nie je len dekoratívny prvok, ale zároveň plní funkciu prírodného repelentu, čo ju robí ideálnou voľbou pre každého, kto si cení funkčnosť spojenú s estetickou hodnotou.

Náš záväzok k prírode a vášmu zdraviu

Repelentná sviečka je vyrobená z udržateľných zdrojov, bez pridaných syntetických vôní, parafínu, alebo chemických prísad. Tým zaručujeme, že produkt je 100% biologicky rozložiteľný a nezávadný pre vaše zdravie a prírodu.

Hlavné zložky sójovej sviečky Pri prechladnutí

  • sójový vosk - horí pomalšie ako parafín a neuvoľňuje do ovzdušia toxické látky. Je to teda ideálna ekologická a vegánska alternatíva
  • organické esenciálne oleje - s ekocertifikátmi, počas horenia sa uvoľňujú postupne do ovzdušia. Preto je vôňa sviečky rovnako intenzívna a príjemná počas celého horenia.

Náš tip

Na dosiahnutie optimálnej výdrže a užitia si sviečky v plnej miere, nechajte ju pri každom použití horieť minimálne do momentu, keď sa roztaví celá horná vrstva vosku.
Knôt sviečky je možné podľa potreby upravovať a skracovať. Pamätajte, že čím dlhšie sviečka horí, tým dlhší je knôt, čo môže viesť k väčšiemu plameňu a riziku zadymenia.
Avšak, ak sviečku zapálite na krátky čas, knôt nezastrihávajte. Menší plamienok totiž nemusí stihnúť roztaviť vosk až po okraj sviečky, čo môže viesť k vytvoreniu priehlbiny, alebo dokonca tunelu.

Obal

Sviečka je zabalená v ekologickom sklenenom obale. Po dohorení myslite na životné prostredie a sklenený obal nevyhadzujte. Stačí ho umyť a môžete ho využiť rôznymi inými spôsobmi.

Upozornenie

Pred zapálením položte sviečku na vhodné miesto s dostatočne odolným tepelným povrchom, mimo prievanu a vzdialené od ľahko zápalných predmetov.

Prvé zapálenie sviečky musí trvať 10 - 15 sekúnd a viac, aby sa knôt poriadne rozpálil a skrátil na správnu dĺžku ( 3- 5 mm). Po zapálení nechajte sviečku horieť dlhšiu dobu ako 4 hodiny nepretržite. HORIACU SVIEČKU NENECHÁVAJTE BEZ DOZORU.

Dbajte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, ako napríklad kúsky zápaliek. Z bezpečnostných dôvodov nenechávajte sviečku dohorieť úplne. Zahaste ju, keď zostáva približne 10mm vosku.

Uchovávajte mimo dosah detí. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Arómaterapia
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Slovenská značka prírodnej kozmetiky a iných prírodných produktov s hodnotami zohľadňujúcimi vysokú kvalitu surovín, etický nákup, ochranu zvierat, ručnú prácu, šetrné balenie a čerstvosť.

Podobné produkty

Spiron sprej zdravoradka
€12,50
€15,40 (–18 %)
Skladom

Sprej s harmonickou kombináciou éterických olejov. Dezinfekcia priestorov, upokojenie psychiky, zdravý spánok

Kód: 404
Tick a Tack prirodny repelent
€9,99
€12,80 (–21 %)
Skladom

Zmes prírodných esencií, šetrný k pokožke aj k životnému prostrediu

Kód: 615