(NE)vyhorená - handmade sviečka

Neohodnotené

Som (NE)vyhorená - dizajnová a vtipná handmade sviečka zo sójového vosku s vônou ovocného punču

€9,95 €4,52 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom
Kód: S12
(NE)vyhorená - handmade sviečka
Neohodnotené
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€

Podrobný popis

(NE)vyhorená - handmade sójová sviečka

Ste unavené, vyhorené a stále pod tlakom. Každý deň je rovnaký - len ďalšia úloha na vašom už tak preťaženom zozname. Život sa zdá byť len nekonečným cyklom náročných úloh, termínov a stresu, ktorý vám neumožňuje ani chvíľku oddychu. Vaše telo je unavené, vaša myseľ je vyčerpaná a vy si len želáte, aby ste mohli nájsť spôsob, ako sa uvoľniť, relaxovať a obnoviť svoju energiu.

Predstavte si, že prídete domov po náročnom dni a vytvoríte si útočisko, kde môžete uniknúť pred každodenným stresom. Miesto, kde sa môžete uvoľniť, obnoviť svoju energiu a skutočne sa cítiť v pohode. Predstavte si, ako zapálite sviečku, ktorá vytvára pokojnú a relaxačnú atmosféru. Ako jej teplé svetlo napĺňa miestnosť a jej príjemná vôňa pomáha uvoľniť vaše napätie. Predstavte si, ako sa pomaly cítite lepšie, ako sa vaša myseľ upokojuje a vy sa začínate cítiť obnovené a oživené.

Naša handmade sójová sviečka "(NE)vyhorená" je kľúčom, ktorý vám umožní prejsť z tohto chaotického stavu vyhorenia k tomuto pokojnému a obnovenému stavu. Táto ručne vyrábaná sviečka zo sójového vosku s vôňou ovocného punču vytvára pokojnú a relaxačnú atmosféru, ktorá pomáha uvoľniť stres a napätie. Je to nielen prírodný produkt, ale aj silné vyjadrenie o tom, ako sa cítite. Na rozdiel od iných sviečok na trhu, náš produkt nehovorí len o tom, ako sa cítite, ale ukazuje to aj ostatným.

Je to skvelý spôsob, ako sa postarať o svoje mentálne zdravie a ukázať ostatným, kde sa nachádzate. Nepotrebujete hovoriť nahlas o svojich pocitoch, pretože táto sviečka to urobí za vás. Je to skvelý darček pre vás aj pre iných, ktorí prechádzajú rovnakým obdobím. Pomocou tejto sviečky môžete prejsť od pocitu vyhorenia k pocitu obnovenia a oživenia.

ZdravoRadka odporúča sviečku (NE)vyhorená:

  • originálna ručne robená sviečka
  • z prírodného sójového vosku
  • klasický bavlnený knot
  • bez parafínu, farbív, karcinogénov
  • super tip na darček

Je to ideálny spôsob, ako si dopriať trochu seba-lásky a starostlivosti, alebo urobiť radosť svojim blízkym.

Hlavné zložky sójovej sviečky (NE)vyhorená

  • sójový vosk - horí pomalšie ako parafín a neuvoľňuje do ovzdušia toxické látky. Je to teda ideálna ekologická a vegánska alternatíva
  • organické esenciálne oleje - s ekocertifikátmi, počas horenia sa uvoľňujú postupne do ovzdušia. Preto je vôňa sviečky rovnako intenzívna a príjemná počas celého horenia.

Obsah a doba horenia

220 ml

45 h - doba horenia je uvádzaná z merania nepretržitého horenia za bežnej izbovej teploty

Náš tip

Na dosiahnutie optimálnej výdrže a užitia si sviečky v plnej miere, nechajte ju pri každom použití horieť minimálne do momentu, keď sa roztaví celá horná vrstva vosku.
Knôt sviečky je možné podľa potreby upravovať a skracovať. Pamätajte, že čím dlhšie sviečka horí, tým dlhší je knôt, čo môže viesť k väčšiemu plameňu a riziku zadymenia.
Avšak, ak sviečku zapálite na krátky čas, knôt nezastrihávajte. Menší plamienok totiž nemusí stihnúť roztaviť vosk až po okraj sviečky, čo môže viesť k vytvoreniu priehlbiny, alebo dokonca tunelu.

Obal

Sviečka je zabalená v ekologickom sklenenom obale. Po dohorení myslite na životné prostredie a sklenený obal nevyhadzujte. Stačí ho umyť a môžete ho využiť rôznymi inými spôsobmi.

Upozornenie

Pred zapálením položte sviečku na vhodné miesto s dostatočne odolným tepelným povrchom, mimo prievanu a vzdialené od ľahko zápalných predmetov.

Prvé zapálenie sviečky musí trvať 10 - 15 sekúnd a viac, aby sa knôt poriadne rozpálil a skrátil na správnu dĺžku ( 3- 5 mm). Po zapálení nechajte sviečku horieť dlhšiu dobu ako 4 hodiny nepretržite. HORIACU SVIEČKU NENECHÁVAJTE BEZ DOZORU.

Dbajte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, ako napríklad kúsky zápaliek. Z bezpečnostných dôvodov nenechávajte sviečku dohorieť úplne. Zahaste ju, keď zostáva približne 10mm vosku.

Uchovávajte mimo dosah detí. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Arómaterapia
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Slovenská značka prírodnej kozmetiky a iných prírodných produktov s hodnotami zohľadňujúcimi vysokú kvalitu surovín, etický nákup, ochranu zvierat, ručnú prácu, šetrné balenie a čerstvosť.

Podobné produkty

proti stresu aromaterapeuticka sojova sviecka zdravoradka
€13,95
Skladom

Eko sviečka Pri prechladnutí zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Vôňa pomaranča, muškátu, levandule, šalvie a bazalky.

Kód: S05
simpl candle soul eko sviecka citrus a ginko zdravoradka
€9,95
Skladom

Jednoduchosť a krása, to je eko sviečka zo zmesi sójového a kokosového vosku. Ručne odlievaná do skla s bavlneným knôtom a korkovou zátkou. 

Kód: S08
moje posledne nervy sojova sviecka
Tip
€9,95
Skladom

Tu horia moje posledné nervy - dizajnová a vtipná handmade sviečka zo sójového vosku s vônou ovocného punču

Kód: S11
palenie kalorii sojova sviecka
€9,95
Skladom

Burning Calories- nechajte spáliť svoje kalórie - dizajnovou a vtipnou handmade sviečkou zo sójového vosku s vônou ovocného punču

Kód: S18
robis svet znesitelnejsim sojova sviecka
Novinka
€9,95
Skladom

Burning Calories- nechajte spáliť svoje kalórie - dizajnovou a vtipnou handmade sviečkou zo sójového vosku s vônou ovocného punču

Kód: S19