Ruticelit krém - kŕčové žily, hemoroidy 50ml

Neohodnotené

Prírodný regeneračný a terapeutický krém, s posilňujúcim pôsobením na pevnosť a elastickosť ciev a cievnych kapilár, vďaka obsahu rutínu, ginka a iných zložiek.

štandardná cena: €17,10 –15 % €14,50 €29 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom
Kód: 205B
Ruticelit krém - kŕčové žily, hemoroidy 50ml
Neohodnotené
Ruticelit zdravoradka
€17,10 –15 %
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€

Podrobný popis

Ruticelit krém

Bioinformačný regeneračný krém s obsahom bylín a termálnej vody zo žriedla Podhájska. Ruticelit obsahuje aj látky, ako sú lipozómy, AHA kyseliny, výťažky z rašeliny s protizápalovým efektom. Celý krémový komplex sa sústreďuje na pevnosť a elasticitu cievneho systému.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré imitujú impulzy podkôrových centier mozgu, regulujú vegetatívnu nervovú sústavu a funkciu vnútorných orgánov. Ich vplyvom sa rušia negatívne informácie a naštartuje sa spätný regeneračný proces.

Energetické pôsobenie Ruticelitu podľa princípov TČM:

Ruticelit ovplyvňuje a vyvažuje energetické dráhy sleziny, srdca, pankreasu, pečene a tenkého čreva.

 

Ako Ruticelit krém pôsobí na organizmus

 • regeneračne
 • proti bolesti
 • protizápalovo

Použitie Ruticelit krému

 • kŕčové žily, hemoroidy, popraskané povrchové žilky
 • ochrana cievneho systému u diabetikov
 • prevencia vzniku krvných zrazenín
 • urýchlenie vstrebávania krvných podliatín - modrín
 • podpora prekrvovania, zásobenie tkanív kyslíkom a odvod metabolických splodín (napr. kyselina mliečna) - úľava od svalovice
 • laryngitída
 • prevencia celulitídy
 • svalové kŕče, regenerácia natiahnutých svalov
 • bolesti svalov a šliach
 • popáleniny, preležaniny, opareniny
 • ošetrenie po opaľovaní
 • bolesti hlavy, stres, nervozita, psychické napätie
 • zápalové stavy a obrny nervov, mravčenie, poruchy citlivosti
 • zlepšenie funkcie srdca, sleziny, týmusu a pankreasu

Pre zvýšenie efektu odporúčame Ruticelit krém kombinovať s ďalšími prípravkami Energy ako je Korolen

Postupy používania Ruticelit krému pri konkrétnych problémoch

Suchý kašeľ - Napriek tomu, že sa to v oficiálnych popisoch k tomuto krému nikde nedočítate, má vynikajúci efekt na suchý kašeľ. Ak trpíte suchým kašľom pri zaspávaní, počas spánku, odporúčame naniesť hrubšiu vrstvu Ruticelit krému na oblasť hrudníka. Opakujte podľa potreby.

Počas dňa môžete nanášať opakovane do upokojenia kašľa (každých 5 minút novú vrstvu) - úľava príde zvyčajne po 3 - 4 aplikáciách.

Deti do 2 rokov - odporúčame použiť veľmi tenkú vrstvu krému, alebo použiť krém do kúpeľa. Rozotrieť ho na vlastných rukách a ruky umyť vo vode, v ktorej sa bude dieťatko kúpať.

Balenie: 50 ml

Zloženie Ruticelitu:

Ríbezľa čierna, sofora japonská, krvavec lekársky, pohánka obyčajná, ruta voňavá, ginkgo dvojlaločné, praslička roľná, hamamel virgínsky, arnika horská, ľubovník bodkovaný, pagaštan konský, kostihoj lekársky, nechtík lekársky, komonica lekárska, bôľhoj lekársky, silice(levanduľová, smreková), oleje (ľanový, sójový, sezamový...), minerálna voda zo žriedla z Podhájska, humát draselný, extrakt  kalifornských dážďoviek, extrakt z myrhy, dracény a kadidlovníka, bioinformácie z rastlín, húb a nerastov (antimon, fluorit, malachit, purpurit, adamin, galenit, kobaltokalcit, distén, chalkopyrit)

Spôsob aplikácie a regeneračný postup 

Ruticelit krém sa ľahko rozotiera a zmýva vodou. Lokálne aplikujeme na problematické miesta v tenkej vrstve 1 - 3x denne. Taktiež je vhodná aplikácia nad miesta uloženia orgánov, akupunktúrne body, reflexné zóny, pri akútnych alebo chronických stavoch, či pocitu nekomfortu. Vhodná je aj jemná masáž alebo nanášanie na príslušné body.

Ak nastane prechodné zhoršenie stavu ide o reverznú reakciu - spätný regeneračný proces. Tento prejav je pozitívny a ovplyvníte ho znížením počtu aplikácií a zvýšeným pitným režimom. Ak takýto jav nastane, odporúčame poradiť sa s odborným terapeutom.

Upozornenie:

Spotrebujte ideálne do dátumu vyznačeného na spodnej strane krabičky a na vrchnáčiku tuby. Uchovávajte v suchu, mimo slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 stupňov. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosah detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Energy je pôvodná česká spoločnosť, ktorá prepája vlastnú výrobu a vývoj. Rešpektuje najnovšie poznatky vedy a zázoveň čerpá zo skúseností a znalostí tradičných medicínsko - filozofických učení. Ich produkty a starostlivosť o zákazníka vnímajú ako komplexný a neoddeliteľný celok.

Podobné produkty

tiande slaviton na krcove zily
Tip
€13,90
Objednané

Fytogél na kŕčové žily, opuchy a pocit ťažkých nôh

Kód: TD10