Robíš svet znesiteľnejším - handmade sójová sviečka

Neohodnotené

Burning Calories- nechajte spáliť svoje kalórie - dizajnovou a vtipnou handmade sviečkou zo sójového vosku s vônou ovocného punču

€9,95 €4,52 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom
Kód: S19
Robíš svet znesiteľnejším - handmade sójová sviečka
Neohodnotené
robis svet znesitelnejsim sojova sviecka
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€

Podrobný popis

Robíš svet znesiteľnejším - handmade sójová sviečka

Ste unavení z každodenného zhonu a stresu? Váš domov je vašou oázou pokoja, no niekedy sa zdá, že aj tie steny na vás tlačia a nemôžete nájsť ten správny spôsob, ako si oddýchnuť. Hľadáte spôsob, ako premeniť svoje bývanie na príjemný azyl, kde môžete na chvíľu zabudnúť na vonkajší svet a jeho problémy?

Predstavte si, že po dlhom dni si konečne môžete sadnúť do svojho obľúbeného kresla. Zapálite sviečku a okamžite cítite, ako sa z vášho domova stáva útočisko plné harmónie a pokoja. Vzduch je naplnený lahodnou vôňou, ktorá pôsobí ako balzam na dušu. Pomaly sa uvoľňujúca vôňa esenciálnych olejov mení každú izbu na miesto, kde môžete načerpať novú energiu a nájsť vnútorný pokoj.

ORIGINÁLNA HANDMADE SVIEČKA
Potešte sa príjemným svetlom a vôňou našej ručne vyrábanej sviečky, ktorá je dokonalým spoločníkom pre vaše relaxačné chvíle. Vytvorená z prírodného sójového vosku a obohatená o bohatú paletu organických esenciálnych olejov, táto sviečka je nielen krásna na pohľad, ale aj šetrná k vášmu zdraviu a životnému prostrediu. Čistý bavlnený knôt zabezpečuje rovnomerné horenie bez vytvárania dymu či škodlivých látok. A ako bonus – táto sviečka je úžasným darčekom pre vašich blízkych, ktorým chcete dopriať kúsok pokoja v ich domovoch.

HLAVNÉ ZLOŽKY
Sójový vosk je ideálnou alternatívou k parafínu, pretože horí pomalšie a čistejšie, bez toxických látok vo vzduchu. A esenciálne oleje? Tie sú vyberané s najvyššou starostlivosťou a majú certifikáty ekologickej kvality. Aj keď sviečka dohorí, vôňa zostáva stále príjemná a nezmenená.

Objavte krásu prírody a pokoj, ktorý prinesie naša sviečka do vášho domova. Sviečka, ktorá robí svet znesiteľnejším.

ZdravoRadka odporúča sviečku Robíš svet znesiteľnejším:

  • originálna ručne robená sviečka
  • z prírodného sójového vosku
  • klasický bavlnený knot
  • bez parafínu, farbív, karcinogénov
  • super tip na darček

Je to ideálny spôsob, ako si dopriať trochu seba-lásky a starostlivosti, alebo urobiť radosť svojim blízkym.

Hlavné zložky sójovej sviečky Robíš svet znesiteľnejším

  • sójový vosk - horí pomalšie ako parafín a neuvoľňuje do ovzdušia toxické látky. Je to teda ideálna ekologická a vegánska alternatíva
  • organické esenciálne oleje - s ekocertifikátmi, počas horenia sa uvoľňujú postupne do ovzdušia. Preto je vôňa sviečky rovnako intenzívna a príjemná počas celého horenia.

Obsah a doba horenia

220 ml

45 h - doba horenia je uvádzaná z merania nepretržitého horenia za bežnej izbovej teploty

Náš tip

Na dosiahnutie optimálnej výdrže a užitia si sviečky v plnej miere, nechajte ju pri každom použití horieť minimálne do momentu, keď sa roztaví celá horná vrstva vosku.
Knôt sviečky je možné podľa potreby upravovať a skracovať. Pamätajte, že čím dlhšie sviečka horí, tým dlhší je knôt, čo môže viesť k väčšiemu plameňu a riziku zadymenia.
Avšak, ak sviečku zapálite na krátky čas, knôt nezastrihávajte. Menší plamienok totiž nemusí stihnúť roztaviť vosk až po okraj sviečky, čo môže viesť k vytvoreniu priehlbiny, alebo dokonca tunelu.

Obal

Sviečka je zabalená v ekologickom sklenenom obale. Po dohorení myslite na životné prostredie a sklenený obal nevyhadzujte. Stačí ho umyť a môžete ho využiť rôznymi inými spôsobmi.

Upozornenie

Pred zapálením položte sviečku na vhodné miesto s dostatočne odolným tepelným povrchom, mimo prievanu a vzdialené od ľahko zápalných predmetov.

Prvé zapálenie sviečky musí trvať 10 - 15 sekúnd a viac, aby sa knôt poriadne rozpálil a skrátil na správnu dĺžku ( 3- 5 mm). Po zapálení nechajte sviečku horieť dlhšiu dobu ako 4 hodiny nepretržite. HORIACU SVIEČKU NENECHÁVAJTE BEZ DOZORU.

Dbajte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, ako napríklad kúsky zápaliek. Z bezpečnostných dôvodov nenechávajte sviečku dohorieť úplne. Zahaste ju, keď zostáva približne 10mm vosku.

Uchovávajte mimo dosah detí. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Arómaterapia
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Slovenská značka prírodnej kozmetiky a iných prírodných produktov s hodnotami zohľadňujúcimi vysokú kvalitu surovín, etický nákup, ochranu zvierat, ručnú prácu, šetrné balenie a čerstvosť.

Podobné produkty

proti stresu aromaterapeuticka sojova sviecka zdravoradka
€13,95
Skladom

Eko sviečka Pri prechladnutí zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Vôňa pomaranča, muškátu, levandule, šalvie a bazalky.

Kód: S05
simpl candle soul eko sviecka citrus a ginko zdravoradka
€9,95
Skladom

Jednoduchosť a krása, to je eko sviečka zo zmesi sójového a kokosového vosku. Ručne odlievaná do skla s bavlneným knôtom a korkovou zátkou. 

Kód: S08
nevyhorena sojova sviecka
€9,95
Skladom

Som (NE)vyhorená - dizajnová a vtipná handmade sviečka zo sójového vosku s vônou ovocného punču

Kód: S12
pre teba zapalena dizajnova sviecka
€9,95
Skladom

Pre teba zapálená - dizajnová a vtipná handmade sviečka zo sójového vosku s vônou ovocného punču

Kód: S17
roztopim sa z teba valentinska sviecka
Tip
€9,95
Skladom

Ako originálne vyznať lásku? Voňavá sviečka Roztopím sa z Teba

Kód: S23