Planet Ayurveda TumoTrim - doplnok pri onkologických ochoreniach 60 kapsúl

Neohodnotené

Kombinácia silných extraktov z kurkumy, čierneho korenia, boswelie, tulsi , ashwagandhy a zázvoru v ajuvédskych kapsuliach na podporu organizmu pri onkologických ochoreniach.

štandardná cena: €19,90 –2 % €19,50
Dostupnosť: Skladom
Kód: PA32
Planet Ayurveda TumoTrim - doplnok pri onkologických ochoreniach 60 kapsúl
Neohodnotené
tumotrim zdravoradka
€19,90 –2 %
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€

Podrobný popis

TumoTrim

Prírodné kapsuly s obsahom ajurvédskych extraktov TumoTrim sa v ajurvéde používajú ako doplnková podpora pri liečbe rakoviny, najmä pri typoch, kde sa utvoril hmatateľný nádor. Pri rakovine krvi sa neodporúča užívať samostatne, ale kombinovať. Vždy sa pred začatím užívania kapsúl poraďte s lekárom a ajurvédskym odborníkom.

TumoTrim obsahuje:

Kurkumín - Curcuma longa - používa sa v čínskej a ajurvédskej medicíne kvôli svojmu rozsiahlemu pôsobeniu na telesné funkcie. Curcuma longa má pozitívny vplyv na imunitný systém, zdravú funkciu pečene, nervový systém, krvný obeh, dýchaciu sústavu, stav kĺbov a pokožky. Kurkuma sa u nás používa zväčša v kuchyni, vo forme rozomletého koreňa rastliny. V kapsulách od firmy Planet Ayurveda nájdete silnejšiu verziu - štandardizovaný extrakt v pomere 7:1.

Čierne korenie - Piper nigrum - piperín zlepšuje vstrebanie kurkumínu a tým zlepšuje jeho protizápalový efekt. Sám má protizápalové vlastnosti a navyše pomáha predchádzať problémom, spojeným s nadúvaním.

Ashwagandha - v ajurvéde sa považuje za najlepšie nervové tonikum. Upokojuje nervový systém, napomáha v jeho liečení a nastavení jeho funkcií do normálneho stavu, uvoľňuje stres, upokojuje myseľ, znižuje nervozitu. Zlepšuje odolnosť a výkonnosť svalov. Osviežuje celé telo a pomáha pri predčasnom starnutí. .

Boswellia serrata - živica stromu boswellia obsahuje minimálne 15 rôznych triterpénových kyselín. Boswellové kyseliny dokážu bojovať so zápalom, čo svedčí o popularite tejto rastliny najmä pri akútnych a chronických zápaloch a redukcii opuchu.

 Tulsi - Ocimum sanctum - Bazalka posvätná - obsahuje eugenolový olej, vďaka ktorému pôsobí protizápalovo. Má antimikrobiálne vlastnosti, preto sa používa pri infekciách dýchacieho systému, pôsobí ako expectorans - teda pomáha s odstránením hlienov z dýchacej trubice, je užitočná pri kašli, chrípke, prechladnutí a horúčke.

Zázvor - Zigiber officiale - uľavuje pri tráviacich ťažkostiach, zmierňuje plynatosť, efektívne napomáha v odstraňovaní toxínov z tela. Obsahuje gingerol, čo je látka pôsobiaca proti rakovinovým bunkám hrubého čreva.

Zloženie TumoTrim:

Zloženie jednej kapsuly 500mg

  • 200 mg štandardizovaného extraktu 7:1 z podzemku rastliny Curcuma longa (Turmeric, Kurkumín), účinná látka curcuminoid
  • 150 mg štandardizovaného extraktu zo živice  rastliny Boswellia serrata s obsahom minimálne 65% kyseliny boswellovej
  •  80 mg štandardizovaného extraktu 5:1 z rastliny Tulsi,
  •  50 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z koreňa rastliny Withania somnifera (Ashwagandha),účinná látka whitanolid.
  •  10 mg štandardizovaného extraktu 6:1 zo zázvoru (podzemok rastliny)
  •  10 mg štandardizovaného extraktu 6:1 z čierneho korenia ( plod rastliny)

TumoTrim je v balení:

60ks

- obsah 1 kapsuly: 500mg štandardizovaného extraktu

- obal kapsuly je z rastlinnej celulózy

Dávkovanie TumoTrim:

TumoTrim kapsuly odporúčame užívať 1 - 2 kapsuly 1 - 2x denne po jedle.

Môže sa kombinovať aj s inými ajurvédskymi kapsulami. Pri hmatateľných nádoroch je žiadúce doplniť zohrievajúce byliny ako sú Tulsi, Boswellia-curcumin, Ashwagandha. Pri veľkej slabosti doplňte Amalaki a Moringu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

PlanetAyurveda Slovensko je značka tradičných ajurvédskych produktov, namiešaných podľa starodávnych ajurvédskych receptúr. Hlavným lekárom a garantom značky je Dr. Vikram Chauhan. Spolu so svojim tímom odborníkov dozerá na kvalitu svojich výrobkov, od pestovania, zberu, spracovania a plnenia do kapsúl. Produkty sú dovážané priamo od výrobcu a testované aj na Slovensku v akreditovaných laboratóriách.

Podobné produkty

immune booster-zdravoradka.sk
Tip
€19,50
€19,90 (–2 %)
Skladom

Ajurvédska zmes na podporu imunity, nabúchaná antioxidantami na vitalitu a zdravý život. Podporuje imunitu prírodnou cestou a obsahuje prírodný zdroj vitamínu C.

Kód: PA11
zinok+selen-zdravoradka.sk
€24,65
€29 (–15 %)
Dodanie do 2 - 5 dní

Lipozomálna forma zinku a selénu od značky Avita je výborným doplnkom výživy na podporu normálnej činnosti imunitného systému. Navyše kombinácia zinku a selénu ovplyvňuje...

Kód: AV7
vitamin komplex liposomal plus-zdravoradka.sk
€29
Dodanie do 2 - 5 dní

Pre zdravé fungovanie nášho tela je tu Vitamin KOMPLEX liposomal plus, plný najdôležitejších vitamínov a minerálov. V lipozomálnej forme pre to najefektívnejšie využitie.

Kód: AV14
b komplex forte-zdravoradka.sk
€29
Skladom

Vitamíny skupiny B v produkte B-komplex FORTE v lipozomálnej forme pre zdravý metabolizmus a nervový systém.

Kód: AV13
giloy_guduchi-zdravoradka.sk
€19,50
€19,90 (–2 %)
Skladom

Giloy (Tinospora cordifolia) je rastlina, u nás známa pod názvom Guduči (Guduchi). Funguje ako antioxidant, pôsobí na podporu imunity a má pozitívny...

Kód: PA20
Curcumin95 zdravoradka.sk
Tip
€19,50
€19,90 (–2 %)
Skladom

V čínskej medicíne ako aj v ajurvéde je curcumín (Curcuma longa) veľmi známy a často používaný. Kapsuly Curcumín od Planet Ayurveda obsahujú štandardizovaný extrakt 7:1 s...

Kód: PA25
MEDICA IMUNITA zdravoradka.sk
€6,60
Skladom

Organické byliny v čajovej zmesi na podporu imunity a povzbudenie organizmu.

Kód: MED3
Korolen zdravoradka.sk
€20,25
€24 (–15 %)
Skladom

Bioinformačný bylinný koncentrát, ktorý normalizuje krvný tlak, normalizuje funkciu srdcovocievneho systému a harmonizuje hladiny krvných lipidov a cholesterolu.

Kód: 115
coriolus extrakt mycomedica zdravoradka
€28,90
€30,90 (–6 %)
Skladom

Vysoko kvalitný veterinárny prípravok Coriolus s vitalizijúcim účinkom na telo a myseľ. Tradičná medicína si ho cení pre jeho podporné vlastnosti pri liečbe nádorových ochorení.

Kód: MY05
Cytovet detox zvierat
€40
Skladom

Regeneračný prípravok s obsahom humátov. Odstraňuje toxíny a celkovo prečisťuje organizmus vášho zvieracieho miláčika.

Kód: 468
Annovet zdravoradka
€20,30
Skladom

Prírodný veterinárny prípravok z Gravioly - Annona muricata na podporu liečby pri onkologických ochoreniach.

Kód: E638