O nás

Volám sa Radka a žijem v harmonickej rodine s manželom, synom, dcérou, psom, mačkou a sklerózou multiplex.

Táto choroba bola jedným z dôvodov, prečo som urobila rozhodnutie vytvoriť ZdravoRadku.

O bylinky som sa zaujímala od detstva. Strávila som nezabudnuteľné chvíle s mojim dedkom, ktorý ma brával na lúku neďaleko domu a učil ma ako a kedy zbierať konkrétne bylinky, na čo sa používajú a spolu sme vyrábali mastičky a tinktúry na boľavé kurie oká, opuchnuté nohy alebo porezaný palec.

K zdravej strave, budovaniu duševnej rovnováhy a zdravému pohybu som sa dopracovala časom, vekom a životnými skúsenosťami.

Zúčastnila som sa rôznych seminárov, školení a konferencií, ako napríklad Zdravie ženy, Svet ajurvédy, Vitálne huby a bylinné recepty v praxi, Tvárová jóga, Základy etikoterapie a iné.

Keďže som sa aktívne zúčastnila na organizovaní niekoľkodňových seminárov Svet ajurvédy, mala som jedinečnú možnosť stretnúť sa s odborníkom v ajurvédskej medicíne Dr. Vikramom Chauhanom, ktorý je zároveň zakladateľom a hlavným lekárom značky Planet Ayurveda. Už niekoľko rokov čerpám z vedomostí o princípoch ajurvédy a jej využití v budovaní zdravého životného štýlu, ktorý zahŕňa, vhodné stravovanie, dychové a iné fyzické cvičenia, voľba bylinných produktov, olejov a čajov. 

Vďaka tomu, že som sa rozhodla vybudovať tento web som sa zoznámila s ľuďmi, ktorých spája rovnaká vášeň a záujmy ako mňa. Začala som preto spolupracovať aj s agentúrou PoctiveSEO a písať hodnotné články aj pre iné weby, zväčša so zdravotnou tématikou. 

Neustále sa vzdelávam, študujem, poznávam a rada sa s tým podelím.

Touto stránkou chcem priniesť nádej, cestu, pomoc a podporu každému, kto prejaví záujem urobiť niečo pre seba, pre svoje telo a myseľ.

Verím, že tu nájdete, čo hľadáte. A ak náhodou nie, napíšte a spoločne niečo vymyslíme ;)

Zdravie je najväčší dar, spokojnosť najväčšie bohatstvo, vernosť najlepší vzťah. (Budha)

svet-ajurvedy-2certifikat_1certifikat-svet-ajurvedy_1202310-certifikat-mycomedica