Recenzie našich zákzníkov

Anna, Bratislava

"Chcem sa len poďakovať za produkty, ktoré ponúkate. Kúpila som si u Vás Avitu na herpesy pre mamu. Už 3 roky sa ich nevedela zbaviť. Teraz užívala od Vás Avitu. Dnes bola u doktora a je už konečne bez herpesov, Vaše produkty sú fantastické. Som rada, že sme natrafili na Vás. Veľmi pekne ďakujem aj za mamu, má 86 rokov a ona neberie žiadne lieky. Pozdravujem a želám veľa zdravia a spokojných zákazníkov."

Mirka

"Vyskúšali sme s dcérou na Tvoje odporúčanie produkt tianDe Slaviton - fytogél na kŕčové žily 125 ml, a teda je perfektný. na Ťažké boľavé nohy zabral už po prvom použití, a úplnou náhodou sme zistili že pomáha na bolesť chrbta a teda veľká úľava. Všimli sme si že už máš aj produkty presne na tieto bolesti určené ale určite je nejaká zložka aj v tomto fytogéli ktorá od bolesti pomáha. Hemoroidy stiahol ihneď a znovu sa neobjavili. Síce trochu štípal ale je to otázka pár sekúnd ale hlavne mám pocit, že veľmi dlho účinkuje. týždne sa novú hemoroidy neobjavili. Takže ideme do Dalších produktov, značka tianDe je perfektná."

Martin

Martin má dve mačičky, ktoré trpeli alopéciou (lokálne vypadaná srsť s holými miestami), vyrážkami a stresom. Nasadili sme Audivet - lokálne na vriedky a vnútorne Omegavet a Gynevet. No a po čase mi prišla táto správa. Veľmi sa z toho teším!

recenzia-zrdavoradka