Droserin krém - dýchacie cesty

Neohodnotené

Prírodný regeneračný krém, s funkčným efektom pri ochoreniach dýchacích ciest, blokádach krčnej chrbtice, detských infekčných ochoreniach, ekzémoch, akné a suchej koži.

štandardná cena: €17,10 –15 % €14,50 €29 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom
Kód: 201
Droserin krém - dýchacie cesty
Neohodnotené
droserin zdravoradka.sk
€17,10 –15 %
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€

Podrobný popis

Droserin krém

Bioinformačný regeneračný krém s obsahom bylín a termálnej vody zo žriedla Podhájska. Droserin obsahuje aj látky, ako sú lipozómy, AHA kyseliny, výťažky z rašeliny a vitamíny. Má silný antibakteriálny a antivírusový účinok.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré imitujú impulzy podkôrových centier mozgu, regulujú vegetatívnu nervovú sústavu a funkciu vnútorných orgánov. Ich vplyvom sa rušia negatívne informácie a naštartuje sa spätný regeneračný proces.

Energetické pôsobenie Droserinu podľa princípov TČM:

Droserin ovplyvňuje a vyvažuje energetické dráhy pľúc, sleziny, srdca, hrubého a tenkého čreva, žalúdka a pečene

 

Ako Droserin krém pôsobí na organizmus

 • antimikrobiálne
 • proti bolesti
 • protizápalovo
 • antipyreticky (znižuje horúčku)
 • hojivo a ochranne (na pokožke)
 • preventívne

Použitie Droserin krému

 • posilnenie imunity
 • ochorenia z prechladnutia, chrapot, kašeľ, škriabanie v hrdle, nádcha, zlepšenie funkcie hlasiviek, zápaly horných aj dolných dýchacích ciest, zápaly stredoušia, uľahčenie dýchania, priechodnosť tvárových dutín, vykašliavanie - najlepšie pôsobí hneď v začiatkoch infekcie
 • regenerácia pľúc poškodených cigaretovým dymom
 • opary
 • zmiernenie a skrátenie priebehu detských vírusových chorôb (rubeola, kiahne, mumps), znižovanie horúčky
 • univerzálny podkladový krém a krém na ruky, suchú pokožku, pri zanášaní pórov
 • kožné alergické prejavy a astma
 • črevné problémy, plynatosť
 • hydratácia pokožky, suché ekzémy
 • relaxácia šijového svalstva

Pre zvýšenie efektu odporúčame Droserin krém kombinovať s ďalšími prípravkami Energy.

Balenie: 50 ml

Zloženie Droserinu:

Skorocel kopijovitý, pamajorán obyčaný, pľúcnik lekársky, divozel veľkokvetý, sofora japonská, sladovka hladkoplodá, podbeľ liečivý, kurkumovník dlhý, kapucínka väčšia, yzop lekársky, pľuzgierka islandská, chinínovník lekársky, materina dúška obyčajná, ruža stolistá, konopica žltkastobiela, arália mandžuská, praslička roľná, ďumbier lekársky, ibiš lekársky, rastlinné oleje (ricínový, konopný, sezamový, ľanový, makový), éterické silice (napr. feniklová, gáfrová, guajaková, palmoružová), minelálna voda zo žriedla Podhájska, kombináciu extraktov z kadidlovníka, myrhy a dracény, humát draselný, bioinformácie z húb, rastlín a nerastov (antimonitu, purpuritu, ruženínu, medi a ďalších)

Aplikácia Droserinu:

 

Droserin krém sa ľahko rozotiera a zmýva vodou. Lokálne aplikujeme na problematické miesta v tenkej vrstve 1 - 3x denne. Taktiež je vhodná aplikácia nad miesta uloženia orgánov, akupunktúrne body, reflexné zóny, pri akútnych alebo chronických stavoch, či pocitu nekomfortu. Vhodná je aj jemná masáž alebo nanášanie na príslušné body.

Ak nastane prechodné zhoršenie stavu ide o reverznú reakciu - spätný regeneračný proces. Tento prejav je pozitívny a ovplyvníte ho znížením počtu aplikácií a zvýšeným pitným režimom. Ak takýto jav nastane, odporúčame poradiť sa s odborným terapeutom.

Upozornenie:

Spotrebujte ideálne do dátumu vyznačeného na spodnej strane krabičky a na vrchnáčiku tuby. Uchovávajte v suchu, mimo slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 stupňov. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosah detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Energy je pôvodná česká spoločnosť, ktorá prepája vlastnú výrobu a vývoj. Rešpektuje najnovšie poznatky vedy a zázoveň čerpá zo skúseností a znalostí tradičných medicínsko - filozofických učení. Ich produkty a starostlivosť o zákazníka vnímajú ako komplexný a neoddeliteľný celok.

Podobné produkty

immune booster-zdravoradka.sk
Tip
€19,50
€19,90 (–2 %)
Skladom

Ajurvédska zmes na podporu imunity, nabúchaná antioxidantami na vitalitu a zdravý život. Podporuje imunitu prírodnou cestou a obsahuje prírodný zdroj vitamínu C.

Kód: PA11
dychacie cesty-zdravoradka.sk
€34
€34,90 (–2 %)
Dodanie do 2 - 5 dní

Unikátna kombinácia liečivých bylín v lipozomálnej forme obohatená o beta glukán z hlivy ustricovej. Podporuje funkciu imunitného systému, podporuje dýchacie cesty s efektom...

Kód: AV2
MEDICA IMUNITA zdravoradka.sk
€6,60
Skladom

Organické byliny v čajovej zmesi na podporu imunity a povzbudenie organizmu.

Kód: MED3
vitamin komplex liposomal plus-zdravoradka.sk
€29
Dodanie do 2 - 5 dní

Pre zdravé fungovanie nášho tela je tu Vitamin KOMPLEX liposomal plus, plný najdôležitejších vitamínov a minerálov. V lipozomálnej forme pre to najefektívnejšie využitie.

Kód: AV14
drags imun zdravoradka.sk
€22,50
€26,40 (–14 %)
Skladom

Drags Imun, známy aj ako "Dračia krv" je čistá živica zo stromu Croton lechleri, pôsobí proti infekčným a zápalovým ochoreniam. Podporuje imunitný systém a má hojivý efekt....

Kód: 302
vironal zdravoradka.sk
€20,25
€24 (–15 %)
Skladom

Bioinformačný bylinný koncentrát, ktorý podporuje imunitný systém, normalizuje funkcie dýchacieho systéme a pomáha dosiahnuť prirodzenú obranyschopnosť

Kód: 111
Gynex zdravoradka
€20,25
€24 (–15 %)
Skladom

Bioinformačný bylinný koncentrát, ktorý upravuje činnosť hormonálneho systému, uplatňuje sa pri problémoch s otehotnením, poruchami štítnej žľazy, nepravidelnou menštruáciou ale...

Kód: 114
Cytovital zdravoradka.sk
€14,50
€17,10 (–15 %)
Skladom

Prírodný regeneračný krém, s funkčným efektom pri regenerácii, hojení a omladení kože a ochoreniach štítnej žľazy a hormonálneho systému.

Kód: 204
Artrin zdravoradka.sk
€14,50
€17,10 (–15 %)
Skladom

Prírodný terapeutický krém, s funkčným efektom pri bolestiach a úrazoch, hojení rán, problémoch súvisiacich s pohybovým aparátom, lymfatickým systémom a zápalovými stavmi.

Kód: 203
Protektin krem energy
€14,50
€17,10 (–15 %)
Dodanie do 2 - 5 dní

Prírodný regeneračný a terapeutický krém, s čistiacim efektom na kožu pri ekzémoch, kožných výrastkoch, bradaviciach a plesniach.

Kód: 202