Cytovital krém - hojenie, regenerácia

Neohodnotené

Prírodný regeneračný krém, s funkčným efektom pri regenerácii, hojení a omladení kože a ochoreniach štítnej žľazy a hormonálneho systému.

štandardná cena: €17,10 –15 % €14,50 €29 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom
Kód: 204
Cytovital krém - hojenie, regenerácia
Neohodnotené
Cytovital zdravoradka.sk
€17,10 –15 %
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky

Podrobný popis

Cytovital krém

Bioinformačný regeneračný krém s obsahom bylín a termálnej vody zo žriedla Podhájska. Cytovital obsahuje aj látky, ako sú lipozómy, AHA kyseliny, výťažky z rašeliny a vitamíny. Celý krémový komplex sa sústreďuje na harmonizáciu hormonálneho systému, regeneráciu kože a jej výživu.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré imitujú impulzy podkôrových centier mozgu, regulujú vegetatívnu nervovú sústavu a funkciu vnútorných orgánov. Ich vplyvom sa rušia negatívne informácie a naštartuje sa spätný regeneračný proces.

Energetické pôsobenie Cytovitalu podľa princípov TČM:

Cytovital ovplyvňuje a vyvažuje energetické dráhy počatia, žalúdka, srdca, sleziny a troch žiaričov.

 

Ako Cytovital krém pôsobí na organizmus

 • regeneračne
 • omladzujúco
 • hydratačne
 • protizápalovo
 • hojivo a ochranne (na pokožke)

Použitie Cytovital krému

 • prevencia celulitídy
 • hydratácia, regenerácia a omladenie kože, pigmentové škvrny, strie, prevencia vrások
 • ochrana proti účinku UV žiarenia a voľných radikálov
 • podkožné cysty, lipómy, kožné výrastky
 • obmedzenie vzniku jaziev a podpora ich estetického vzhľadu, hojenie rán (odreniny, chrasty)
 • zdravá činnosť systému žliaz s vnútorným vylučovaním a štítnej žľazy
 • cysty na štítnej žľaze, vaječníkoch a v prsiach, myómy na maternici, kvasinkové infekcie v pošve, atrofický zápal pošvového vchodu, úprava bolestivej a nepravidelnej menštruácie
 • zlepšenie funkcie reprodukčných orgánov, zlepšenie pravdepodobnosti počatia
 • ochrana kože proti poškodeniu pri rádioterapii

Pre zvýšenie efektu odporúčame Cytovital krém kombinovať s ďalšími prípravkami Energy ako je Gynex

Balenie: 50 ml

Zloženie Cytovitalu:

Vanilka pravá, levanduľa úzkolistá, kokorík mnohokvetý, sladovka hladkoplodá, fenikel obyčajný, pupkovník ázijský, sečuánske korenie, ďumbier lekársky, bedrovník lomikameňový, Muira puama, maralí koreň, pyštek obyčajný, šišiak bajkalský. Rastlinné oleje: sezamový, ľanový, ricínový, éterické silice (levanduľová, tujová, kardamonová, afrikánová), kyselina jantárová, vitamíny A a E, lecitín, minerálna voda zo žriedla Podhájska, humanát draselný, extrakt z kaviáru slimákov (helixín) a kalifornských dážďoviek (vermesín), kombinácia extraktov z myrhy, kadidlovníka a dracény, bioinformácie z nerastov (antimonitu, olivínu, purpuritu) a ďalších prírodných látok.

 

Cytovital krém sa ľahko rozotiera a zmýva vodou. Lokálne aplikujeme na problematické miesta v tenkej vrstve 1 - 3x denne. Taktiež je vhodná aplikácia nad miesta uloženia orgánov, akupunktúrne body, reflexné zóny, pri akútnych alebo chronických stavoch, či pocitu nekomfortu. Vhodná je aj jemná masáž alebo nanášanie na príslušné body.

Ak nastane prechodné zhoršenie stavu ide o reverznú reakciu - spätný regeneračný proces. Tento prejav je pozitívny a ovplyvníte ho znížením počtu aplikácií a zvýšeným pitným režimom. Ak takýto jav nastane, odporúčame poradiť sa s odborným terapeutom.

Upozornenie:

Spotrebujte ideálne do dátumu vyznačeného na spodnej strane krabičky a na vrchnáčiku tuby. Uchovávajte v suchu, mimo slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 stupňov. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosah detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Energy je pôvodná česká spoločnosť, ktorá prepája vlastnú výrobu a vývoj. Rešpektuje najnovšie poznatky vedy a zázoveň čerpá zo skúseností a znalostí tradičných medicínsko - filozofických učení. Ich produkty a starostlivosť o zákazníka vnímajú ako komplexný a neoddeliteľný celok.

Podobné produkty

droserin zdravoradka.sk
€14,50
€17,10 (–15 %)
Skladom

Prírodný regeneračný krém, s funkčným efektom pri ochoreniach dýchacích ciest, blokádach krčnej chrbtice, detských infekčných ochoreniach, ekzémoch, akné a suchej koži.

Kód: 201
biomedix collagen-zdravoradka.sk
Tip
€35
€39,97 (–12 %)
Skladom

Biomedix Collagen je 100% čistý rybí kolagén v prášku. Mesačná kúra v presných denných dávkach vo vrecúškach. 5000mg kolagénu pokryje ideálne vašu dávku kolagénu, pre zdravé...

Kód: BMX2
Artrin zdravoradka.sk
€14,50
€17,10 (–15 %)
Skladom

Prírodný terapeutický krém, s funkčným efektom pri bolestiach a úrazoch, hojení rán, problémoch súvisiacich s pohybovým aparátom, lymfatickým systémom a zápalovými stavmi.

Kód: 203
051 nezne vlny tinktura
€12,10
€13,90 (–12 %)
Skladom

Tinktúra uvoľňujúca stagnáciu pečeňovej energie v oblasti pŕs.

Kód: 051
modelovanie postavy bylinný zabal
€5,40
Skladom

Domáci bylinkový zábal bojujúci proti celulitíde. Domáce SPA

Kód: TD15