Ajurvéda - Prírodný manuál pre zdravie - Dr. Vikram Chauhan MD

Neohodnotené

Kniha o ajurvéde pre všetkých, ktorým záleží na ich zdraví. Vysvetľuje základné princípy ajurvédy.

€18,50
Dostupnosť: Skladom
Kód: PAK
Ajurvéda - Prírodný manuál pre zdravie - Dr. Vikram Chauhan MD
Neohodnotené
ajurved prirodny manual pre zdravie
Tip
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€

Podrobný popis

O knihe

Kniha Ajurvéda - Prírodný manuál pre zdravie od Dr. Vikrama Chauhana MD je napísaná pre študentov ajurvédy a pre všetkých ľudí, ktorým záleží na ich zdraví. Kniha vysvetľuje základné princípy ajurvédy, význam stravy a životného štýlu ako prevencia mnohých ochorení. Kniha tiež popisuje použitie bežných korenín a bylín na prevenciu a liečbu rôznych ochorení. Vysvetľuje jednoduchým a zrozumiteľným jazykom takmer všetky témy z oblasti ajurvédy.

 

 

O ajurvéde

Ajurvéda je prastarý liečebný systém uznávaný WHO (Svetovou zdravotníckou organizáciou). Využíva byliny, minerály, kovy, rôzne typy masáží, vnútornú očistu, dýchacie techniky a jógu. Zákony ajurvédskeho liečenia sú večné, pretože sú založené na zákonoch prírody.

 

O autorovi

Dr. Vikram Chauhan M.D. je veľmi známy ajurvédsky všeobecný lekár v Chandigarh v Indii. Riadi a ordinuje v svojom ajurvédskom liečebnom centre v Chandigarh. Pravidelne píše články do rôznych zdravotných odborných časopisov, novín, poskytuje poradenstvo na vývoj produktov rôznych bylinných a ajurvédskych výrobných jednotiek v Indii aj vo svete. Je zakladateľom značky Planet Ayurveda. 

Dr. Chauhan sa osobne stretol s (vtedy ešte) princom Charlesom a Camilou Parker počas ich návštevy v Indii a pripravil a odprezentoval im prednášku o bylinných produktoch.

Taktiež pracoval ako ajurvédsky lekár bez nároku na honorár pre mnohé charitatívne organizácie.

Počas svojich pracovných ciest prednáša o ajurvéde a neustále skúma nové liečivé byliny, ich kombinácie a účinky pri ajurvédskej liečbe.

Úryvok

ajurveda-strava

Počet strán: 104

Viazanie: mäkký prebal

Jazyk: čeština

Vydavateľ: ABNOBA s.r.o. - výhradný distribútor značky Planet Ayurveda pre Európu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

PlanetAyurveda Slovensko je značka tradičných ajurvédskych produktov, namiešaných podľa starodávnych ajurvédskych receptúr. Hlavným lekárom a garantom značky je Dr. Vikram Chauhan. Spolu so svojim tímom odborníkov dozerá na kvalitu svojich výrobkov, od pestovania, zberu, spracovania a plnenia do kapsúl. Produkty sú dovážané priamo od výrobcu a testované aj na Slovensku v akreditovaných laboratóriách.