Šťastie - ručne odlievaná sójová sviečka

Neohodnotené

Táto ručne odlievaná ekologická sviečka s dreveným knôtom v sebe skrýva ovocno - kvetinovú vôňu so sviežimi tropickými tónmi. Základ tvorí mošusová vôňa čarodejky škvrnitej, ktorú dopĺňajú a harmonizujú vrchné tóny plodov horkých grapefruitov, sicílskych pomarančov a citrónu. Túto kombináciu zjemňuje esencia jazmínu, broskyne a ruže.

€6,95 €5,56 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom
Kód: S06
Šťastie - ručne odlievaná sójová sviečka
Neohodnotené
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky

Podrobný popis

Šťastie - ručne odlievaná sójová sviečka


Ste unavení z dňa plného stresu a hľadáte spôsob, ako si dopriať trochu relaxu a pokoja? Predstavte si, že sedíte v tichu svojho obľúbeného kúta, s hrnčekom horúceho čaju v ruke a nežne blčiacim plameňom sviečky, ktorá jemne vonia celou izbou. Znie to ako dokonalý sen, však? S našou sójovou sviečkou Šťastie tento sen môže byť realitou.

Šťastie nie je len sviečka

Šťastie je viac než len sviečka. Je to ručne odlievaný kúsok luxusu, ktorý vás pohladí po duši. Je vyrobená zo 100% sójového vosku, ktorý je prijateľný pre životné prostredie a pre vaše zdravie. Nielenže poteší oko svojim elegantným skleneným obalom, ale aj nos svojou postupne sa uvoľňujúcou vôňou organických esenciálnych olejov.

Nebolo by úžasné, keby ste mohli tento kúsok pokoja a relaxu mať doma? Ako by sa zmenila atmosféra vašich večerov, keby ste mohli zapáliť sviečku, ktorá by vás zbavila stresu, upokojila a zároveň priniesla pocit radosti a spokojnosti? Šťastie je sviečka, ktorá vám to všetko môže poskytnúť.

Hlavné zložky Šťastia

  • sójový vosk - horí pomalšie ako parafín a neuvoľňuje do ovzdušia toxické látky. Je to teda ideálna ekologická a vegánska alternatíva
  • organické esenciálne oleje - s ekocertifikátmi, počas horenia sa uvoľňujú postupne do ovzdušia. Preto je vôňa sviečky rovnako intenzívna a príjemná počas celého horenia.

Obsah a doba horenia

125 ml

35 h - doba horenia je uvádzaná z merania nepretržitého horenia za bežnej izbovej teploty

Náš tip

Na dosiahnutie optimálnej výdrže a užitia si sviečky v plnej miere, nechajte ju pri každom použití horieť minimálne do momentu, keď sa roztaví celá horná vrstva vosku.
Knôt sviečky je možné podľa potreby upravovať a skracovať. Pamätajte, že čím dlhšie sviečka horí, tým dlhší je knôt, čo môže viesť k väčšiemu plameňu a riziku zadymenia.
Avšak, ak sviečku zapálite na krátky čas, knôt nezastrihávajte. Menší plamienok totiž nemusí stihnúť roztaviť vosk až po okraj sviečky, čo môže viesť k vytvoreniu priehlbiny, alebo dokonca tunelu.

Obal

Sviečka je zabalená v ekologickom sklenenom obale. Po dohorení myslite na životné prostredie a sklenený obal nevyhadzujte. Stačí ho umyť a môžete ho využiť rôznymi inými spôsobmi.

Upozornenie

Pred zapálením položte sviečku na vhodné miesto s dostatočne odolným tepelným povrchom, mimo prievanu a vzdialené od ľahko zápalných predmetov.

Prvé zapálenie sviečky musí trvať 10 - 15 sekúnd a viac, aby sa knôt poriadne rozpálil a skrátil na správnu dĺžku ( 3- 5 mm). Po zapálení nechajte sviečku horieť dlhšiu dobu ako 4 hodiny nepretržite. HORIACU SVIEČKU NENECHÁVAJTE BEZ DOZORU.

Dbajte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, ako napríklad kúsky zápaliek. Z bezpečnostných dôvodov nenechávajte sviečku dohorieť úplne. Zahaste ju, keď zostáva približne 10mm vosku.

Uchovávajte mimo dosah detí. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Arómaterapia
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Slovenská značka prírodnej kozmetiky a iných prírodných produktov s hodnotami zohľadňujúcimi vysokú kvalitu surovín, etický nákup, ochranu zvierat, ručnú prácu, šetrné balenie a čerstvosť.

Podobné produkty

pre dobru naladu aromaterapeuticka sojova sviecka zdravoradka
€13,95
Skladom

Eko sviečka Pre dobrú náladu zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Ovocno - orientálna vôňa divokej čučoriedky, mandarínky, vanilky a ylang-ylang.

Kód: S02
sojova sviecka nevinnost
Novinka
€6,95
Skladom

Táto ručne odlievaná ekologická sviečka s dreveným knôtom v sebe skrýva dušu z levandule. S jej nevinne ľahkou a sviežou kvetinovou vôňou, akoby priamo vyňatou zo zelenej...

Kód: S01