Odvalenie kameňov 048 - tinktúra - žlčníkové kamene, bolesť žlčníka

Neohodnotené

Recept na žlčové kamene a bolesti žlčníka

štandardná cena: €13,90 –7 % €12,90 €25,80 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom
Kód: 048
Odvalenie kameňov 048 - tinktúra - žlčníkové kamene, bolesť žlčníka
Neohodnotené
048 odvalenie kamenov
€13,90 –7 %
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€

Podrobný popis

 

Odvalenie kameňov 048

Základom tinktúry Odvalenie kameňov sú čínske byliny - yao. Vychádza z receptúr tradičnej čínskej medicíny Da Po Dan Jie Shi Tang

Kedy užívať Odvalenie kameňov 048

 • žlčníkové kamene (do 1 cm)
 • bolesti, tlak či pichanie v podrebrí
 • kŕče v podrebrí

Kvalita tinktúry Odvalenie kameňov od YaoMedica

Základom sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálneho efektu je použitá tá najkvalitnejšia surovina. Huby či bylinky sú najprv podrvené na veľmi jemný prášok a macerované v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát je každý deň dynamizovaný a hotová tinktúra už nie je riedená!

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s odvarmi alebo horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššiemu efektu.

Jednotlivé recepty tinktúr YaoMedica vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje viac ako 4000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostný - na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Harmónia a rovnováha je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami na úrovni fyzického tela a na psychickej úrovni.

Zloženie tinktúry Odvalenie kameňov 048

 • Voda, alkohol
 • Chai Hu (prerastlík čínsky, koreň - Rad. bupleuri) - 6,0g: Tento koreň je známy svojimi silnými detoxikačnými vlastnosťami. Pomáha pri čistení pečene a podporuje celkové zdravie tráviaceho systému.
 • Huang Qin (šišak bajkalský, koreň - Rad. scutellariae) - 4,0g: Významný antioxidant, ktorý bojuje proti zápalom a podporuje imunitný systém.
 • Zhi Shi (citrónovník horký, nezrelý plod - Fruc. aurantii immaturus) - 2,0g: Tento nezrelý plod podporuje trávenie a pomáha pri regulácii telesnej hmotnosti.
 • San Ke Zhen (Rad. berberidis) - 4,0g: Silný prírodný antibiotikum, ktorý pomáha pri boji proti infekciám a podporuje zdravie močového systému.
 • Yin Chen Hao (palina metlavá - Herb. artemisiae scoparie) - 2,0g: Podporuje zdravie pečene a pomáha pri detoxikácii organizmu.
 • Xiang Fu (šachor hľuznatý, podzemok - Rhiz. cyperi) - 3,0g: Pomáha pri zmierňovaní menštruačných bolestí a podporuje zdravie ženského reprodukčného systému.
 • Jin Qian Cao (vrbina zlatolistá, vňať - Herb. lysimachiae) - 3,0g: Známa svojimi diuretickými vlastnosťami, pomáha pri odstraňovaní obličkových kameňov.
 • Yu Jin (kurkuma, guľovitý podzemok - Rhiz. curcumae) - 3,0g: Silný protizápalový a antioxidant, ktorý podporuje zdravie pečene a tráviaceho systému.
 • Bai Shao (pivonka mliečnokvetá, koreň - Rad. paeoniae alba) - 3,0g: Pomáha pri zmierňovaní bolesti a podporuje zdravie krvi.
 • Chi Shao (pivonka bielokvetá, koreň - Rad. paeoniae rubra) - 3,0g: Známy svojimi protizápalovými vlastnosťami a podporou krvného obehu.
 • San Qi (ženšen nepravý, koreň - Rad. pseudoginseng) - 2,0g: Posilňuje imunitný systém a podporuje celkové zdravie organizmu.

Dávkovanie Odvalenie kameňov 048

Denná dávka: 1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti. Dennú dávku si rozdeľte na dve časti - ráno a večer. Príklad: Ak vážite 60 kg, ráno si dáte 30 kvapiek a večer opäť 30 kvapiek. Tinktúra Vám potom vydrží cca 16 dní

Po konzultácii s odborníkom je možné navýšiť dávku až na trojnásobok

Pred použitím dobre pretrepte. Mierne zakalenie je normálne

Užívajte nalačno, aspoň 30 minút pred jedlom alebo 60 minút po jedle.

Tinktúru môžete zaliať trochou horúcej vody, alkohol sa čiastočne odparí.

Na mesačnú kúru zvyčajne potrebujete 2 - 3 balenia (podľa dennej dávky)

Produkty YaoMedica sú z legislatívneho hľadiska doplnkami stravy. Nejde o lieky a nie je možné si ich zamieňať za predpísané lieky.

Obsah balenia:

50ml = 1100 kvapiek

Upozornenie

Nie je určené pre deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Neprekračujte odporučené dávkovanie. Skladujte mimo dosah detí pri teplote do 25°C. Neobsahuje aditíva

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tráviaci systém
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

YaoMedica je mladšou sestrou značky MycoMedica. YaoMedica predstavuje rad alkoholových tinktúr, ktorých zloženie vychádza z tradičných receptúr čínskej medicíny. Filozofiou firmy je vyrábať a predávať kvalitné, bezpečné a účinné produkty. Dbajú na to, aby ich produkty neobsahovali žiadne rizikové látky. Spôsob spracovania kontrolujú každý deň. Tinktúry neobsahujú žiadne konzervanty ani stabilizátory. Len čistú zmes liečivých byliniek a alkoholu.

Podobné produkty

chanca piedra-zdravoradka.sk
€19,50
€19,90 (–2 %)
Skladom

Chanca Piedra, Phyllanthus Niruri, Bhumi Amla - to sú všetko názvy jednej rastliny, ktorá sa používa na zlepšenie celkovej imunity organizmu. Obsahuje 2% horčín, čo znamená, že...

Kód: PA19