Moje posledné nervy - handmade sviečka

Neohodnotené

Tu horia moje posledné nervy - dizajnová a vtipná handmade sviečka zo sójového vosku s vônou ovocného punču

€9,95 €4,52 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom
Kód: S11
Moje posledné nervy - handmade sviečka
Neohodnotené
moje posledne nervy sojova sviecka
Tip
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€

Podrobný popis

Moje posledné nervy - handmade sójová sviečka

Poznáte ten pocit, keď sa vám zdá, že už nemáte dosť síl, aby ste zvládli všetky nástrahy života? Keď sa vám zdá, že vaše nervy sú na pokraji a potrebujete si dopriať chvíľku odpočinku, relaxu a regenerácie? Keď sa vám zdá, že vaše okolie nechápe, čo všetko prežívate a koľko energie vás to stojí? Alebo keď hľadáte originálny darček, ktorý by výstižne vyjadril váš postoj k životu a zároveň priniesol radosť a uspokojenie obdarovanému?

Predstavte si, že by ste mali k dispozícii produkt, ktorý by vám pomohol vyjadriť vaše momentálne pocity a zároveň by vám priniesol relax a pohodu. Predstavte si, že by ste mali možnosť ukázať svojmu okoliu, ako sa cítite, bez toho, aby ste museli hovoriť. Predstavte si, že by ste mohli obdarovať svojich blízkych unikátnym darčekom, ktorý by ich rozosmial a zároveň by prispel k ich pohode a relaxu.

Práve pre to je tu naša sójová sviečka "Moje posledné nervy". Tento unikátny produkt vytvára most medzi vaším súčasným stavom vypätia a budúcim stavom relaxu a pohody. Sviečka vôňou ovocného punču dokáže rozptýliť stres a napätie, a zároveň vám poskytne momenty radosti a pokoja, kedykoľvek budete potrebovať. A jej originálny nápis zas zaručí, že bude výstižne komunikovať vaše pocity a postoj k životu.

Zapáľte túto sviečku a prejdite od napätia a stresu k pokoju a radosti, od nepochopenia k jasnej a vtipnej komunikácii. S našou sviečkou "Moje posledné nervy" prejdete ten most s úsmevom na tvári.

 

ZdravoRadka odporúča sviečku Moje posledné nervy:

  • originálna ručne robená sviečka
  • z prírodného sójového vosku
  • klasický bavlnený knot
  • bez parafínu, farbív, karcinogénov
  • super tip na darček

Je to ideálny spôsob, ako si dopriať trochu seba-lásky a starostlivosti, alebo urobiť radosť svojim blízkym.

Hlavné zložky sójovej sviečky Moje posledné

  • sójový vosk - horí pomalšie ako parafín a neuvoľňuje do ovzdušia toxické látky. Je to teda ideálna ekologická a vegánska alternatíva
  • organické esenciálne oleje - s ekocertifikátmi, počas horenia sa uvoľňujú postupne do ovzdušia. Preto je vôňa sviečky rovnako intenzívna a príjemná počas celého horenia.

Obsah a doba horenia

220 ml

45 h - doba horenia je uvádzaná z merania nepretržitého horenia za bežnej izbovej teploty

Náš tip

Na dosiahnutie optimálnej výdrže a užitia si sviečky v plnej miere, nechajte ju pri každom použití horieť minimálne do momentu, keď sa roztaví celá horná vrstva vosku.
Knôt sviečky je možné podľa potreby upravovať a skracovať. Pamätajte, že čím dlhšie sviečka horí, tým dlhší je knôt, čo môže viesť k väčšiemu plameňu a riziku zadymenia.
Avšak, ak sviečku zapálite na krátky čas, knôt nezastrihávajte. Menší plamienok totiž nemusí stihnúť roztaviť vosk až po okraj sviečky, čo môže viesť k vytvoreniu priehlbiny, alebo dokonca tunelu.

Obal

Sviečka je zabalená v ekologickom sklenenom obale. Po dohorení myslite na životné prostredie a sklenený obal nevyhadzujte. Stačí ho umyť a môžete ho využiť rôznymi inými spôsobmi.

Upozornenie

Pred zapálením položte sviečku na vhodné miesto s dostatočne odolným tepelným povrchom, mimo prievanu a vzdialené od ľahko zápalných predmetov.

Prvé zapálenie sviečky musí trvať 10 - 15 sekúnd a viac, aby sa knôt poriadne rozpálil a skrátil na správnu dĺžku ( 3- 5 mm). Po zapálení nechajte sviečku horieť dlhšiu dobu ako 4 hodiny nepretržite. HORIACU SVIEČKU NENECHÁVAJTE BEZ DOZORU.

Dbajte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, ako napríklad kúsky zápaliek. Z bezpečnostných dôvodov nenechávajte sviečku dohorieť úplne. Zahaste ju, keď zostáva približne 10mm vosku.

Uchovávajte mimo dosah detí. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Arómaterapia
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Slovenská značka prírodnej kozmetiky a iných prírodných produktov s hodnotami zohľadňujúcimi vysokú kvalitu surovín, etický nákup, ochranu zvierat, ručnú prácu, šetrné balenie a čerstvosť.

Podobné produkty

proti stresu aromaterapeuticka sojova sviecka zdravoradka
€13,95
Skladom

Eko sviečka Pri prechladnutí zo sójového vosku a naozajstnými sušenými kvetmi a bylinkami. Vôňa pomaranča, muškátu, levandule, šalvie a bazalky.

Kód: S05
simpl candle soul eko sviecka citrus a ginko zdravoradka
€9,95
Skladom

Jednoduchosť a krása, to je eko sviečka zo zmesi sójového a kokosového vosku. Ručne odlievaná do skla s bavlneným knôtom a korkovou zátkou. 

Kód: S08
nevyhorena sojova sviecka
€9,95
Skladom

Som (NE)vyhorená - dizajnová a vtipná handmade sviečka zo sójového vosku s vônou ovocného punču

Kód: S12
holly jolly vianocna sojova sviecka
€9,95
Skladom

Holly Jolly - dizajnová vianočná handmade sviečka zo sójového vosku s vônou ovocného punču

Kód: S13
magic time vianocna sojova sviecka
€9,95
Skladom

Magic Time - dizajnová vianočná handmade sviečka zo sójového vosku s vônou ovocného punču

Kód: S14
merry xmas vianocna sojova sviecka
€9,95
Skladom

Merry Xmas - originálna vianočná handmade sviečka zo sójového vosku s vônou ovocného punču v skle

Kód: S15
pre teba zapalena dizajnova sviecka
€9,95
Skladom

Pre teba zapálená - dizajnová a vtipná handmade sviečka zo sójového vosku s vônou ovocného punču

Kód: S17