Korolen koncentrát 30 ml

Neohodnotené

Bioinformačný bylinný koncentrát, ktorý normalizuje krvný tlak, normalizuje funkciu srdcovocievneho systému a harmonizuje hladiny krvných lipidov a cholesterolu.

štandardná cena: €24 –15 % €20,25 €67,50 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom
Kód: 115
Korolen koncentrát 30 ml
Neohodnotené
Korolen zdravoradka.sk
€24 –15 %
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€

Podrobný popis

Korolen

Korolen je širokospektrálny bioinformačný bylinný regeneračný produkt, vyrobený podľa nových poznatkov psychotroniky, fytoterapie, biorezonancie a kryštáloterapie. Korolen je vysoko koncentrovaný prípravok, obsahujúci bylinné výťažky, bioinformačné zložky a éterické oleje vo vzájomne harmonickom, synergicky pôsobiacom komplexe. (30ml = 400ml klasického extraktu).

Ovplyvňuje hlavne činnosť srdcovocievneho systému, podporuje detoxikáciu organizmu od toxínov, jedov, plesní, splodín metabolizmu a podobne a pomáha pri regenerácií pri nádorových ochoreniach.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré imitujú impulzy podkôrových centier mozgu, regulujú vegetatívnu nervovú sústavu a funkciu vnútorných orgánov. Ich vplyvom sa rušia negatívne informácie a naštartuje sa spätný regeneračný proces.

Energetické pôsobenie Korolenu podľa princípov TČM:

Korolen vyrovnáva rovnováhu energetickej dráhy srdca, osrdcovníka, tenkého čreva, dráhu počatia, troch žiaričov a riadiacu dráhu.

 

Ako Korolen pôsobí na organizmus

 • regeneračne
 • antioxidačne
 • detoxikačne
 • preventívne
 • podporne

Použitie Korolenu

 • predchádza vzniku srdcovocievnych chorôb, srdcového infarktu, artériosklerózy, cievnej mozgovej príhody, harmonizuje krvný tlak
 • podporuje detoxikáciu a regeneráciu tela a má antioxidačné účinky
 • zlepšuje prekrvenie končatín, zvyšuje elasticitu ciev a kapilár, zlepšuje stav hemoroidov a kŕčových žíl
 • priaznivo pôsobí na hladinu hormónov dôležitých pre otehotnenie, eliminuje problémy súvisiace s pubertou a klimaktériom, harmonizuje hormonálny systém
 • využíva sa pri liečbe endometriózy
 • podporuje tvorbu krvných buniek v kostnej dreni, je vhodný pri anémii
 • znižuje hladinu cholesterolu v krvi
 • zlepšuje koncentráciu a pamäť, zlepšuje zásobenie mozgu kyslíkom, uplatní sa pri Alzheimerovej chorobe, stareckej senilite, autizme, skleróze multiplex, epilepsii
 • u detí s LMD a predčasne narodených detí je prispieva k dozrievaniu mozgu a jeho funkcií
 • urýchľuje pooperačné hojenie a rekonvalescenciu
 • pomáha pri neurotických poruchách, depresii, nespavosti, únave, stresu a prepracovaní
 • pri diabetických pacientoch sa odporúča ako prevencia cievnych komplikácií diabetu (postihnutie očí, obličiek, diabetická noha)
 • celkovo posilňuje a tonizuje organizmus a spomaľuje procesy starnutia
 • odporúča sa pri prevencii a doplnkovej liečbe nádorových ochorení (najmä leukémie)
 • pri zlej tolerancii horúčavy

Kombinácie s Korolenom

Na posilnenie efektu: Korolen s krémom Ruticelit - aplikujte na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh

 

Balenie: 30ml

Zloženie Korolenu:

Ginkgo dvojlaločné, lapacho, ľubovník bodkovaný, pagaštan konský, ježibaba guľatohlavá, vachta trojlistá, krvavec lekársky, levanduľa lekárska, lucerna siata, dub letný, brusnica pravá, kôpor voňavý, rasca lúčna, ďumbier lekársky, nevädza siatinová, fialka trojfarebná, cesnak kuchynský, éterické oleje (napr. jazmínový, nardový, levanduľový) a informácie z olejov, rastlín a nerastov (napr. zlata, jantáru a krištáľu).

 

Dávkovanie Korolenu:

2 - 7 kvapiek 1 - 3x denne

Užívajte riedené vodou, pol hodiny pred alebo po jedle. Po troch týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku. Na podporu detoxikácie je počas kúry vhodné zvýšiť príjem tekutín, najlepšie po menších dávkach počas celého dňa, napríklad každú hodinu 2 dcl. Presné dávkovanie konzultujte so svojim lekárom alebo terapeutom.

 

reverzná reakcia - spätný regeneračný proces - môžu sa objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je pozitívny a informuje o tom, že prichádza uzdravenie. Nie je vhodné prestávať s užívaním prípravku. Reverzná reakcia sa môže prejaviť napríklad bolesťou hlavy, prechodným zhoršením príznakov).

Pred použitím pretrepať (21x) a spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení.

Upozornenie:

Produkt nie je určený pre deti, tehotné ženy a dojčiace matky. Počas tehotenstva a dojčenia konzultujte užívanie so svojim lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Vhodné pre diabetikov. Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej stravy. Uchovávajte v suchu, mimo slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 stupňov. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosah detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Energy je pôvodná česká spoločnosť, ktorá prepája vlastnú výrobu a vývoj. Rešpektuje najnovšie poznatky vedy a zázoveň čerpá zo skúseností a znalostí tradičných medicínsko - filozofických učení. Ich produkty a starostlivosť o zákazníka vnímajú ako komplexný a neoddeliteľný celok.

Podobné produkty

drags imun zdravoradka.sk
€22,50
€26,40 (–14 %)
Skladom

Drags Imun, známy aj ako "Dračia krv" je čistá živica zo stromu Croton lechleri, pôsobí proti infekčným a zápalovým ochoreniam. Podporuje imunitný systém a má hojivý efekt....

Kód: 302
arjuna kapsuly-zdravoradka.sk
€19,50
€19,90 (–2 %)
Skladom

Kôra zo stromu Terminalia arjuna je v kapsulách Arjuna od značky PlanetAyurveda v koncentrovanej forme ako účinný štandardizovaný extrakt. Podporuje srdcovú činnosť a je bohatým...

Kód: PA08
pile off zdravoradka.sk
€19,50
€19,90 (–2 %)
Skladom

Kombinácia ajurvédskych bylín na hemoroidy a kŕčové žily.

Kód: PA43
tumotrim zdravoradka
€19,50
€19,90 (–2 %)
Skladom

Kombinácia silných extraktov z kurkumy, čierneho korenia, boswelie, tulsi , ashwagandhy a zázvoru v ajuvédskych kapsuliach na podporu organizmu pri onkologických ochoreniach.

Kód: PA32
vasaka-zdravoradka.sk
€19,50
€19,90 (–2 %)
Skladom

Vasaka (Adhatoda vasica) je rastlina, ktorá sa v ajurvéde využíva pri ochoreniach dýchacieho systému, ale aj pri krvácavých stavoch. Kapsuly obsahujú štandardizovaný...

Kód: PA26
Total Heart Support podpora srdca zdravoradka
€19,50
€19,90 (–2 %)
Skladom

Zmes ajurvédskych bylinných extraktov na podporu srdcovej činnosti a zdravého srdcovo cievneho systému.

Kód: PA60
081 zlata zila
Tip
€12,10
€13,90 (–12 %)
Skladom

Recept vychádzajúci z TČM na hemoroidy

Kód: 081