Grepofit Nosol Aqua

Neohodnotené

Prírodný sprej do nosa, uvoľňuje upchatý nos, preventívne pôsobí proti opakujúcim sa nádchovým stavom, použiteľný aj ako denná očista nosa. Nevytvára sa naň návyk.

štandardná cena: €12,80 –20 % €10,20 €51 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom
Kód: 325
Grepofit Nosol Aqua
Neohodnotené
Grepofit nosol aqua zdravoradka
€12,80 –20 %
Doprava zadarmo
Doprava
Doprava zadarmo od 60€
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Poradenstvo
Poradenstvo
Kľudne sa pýtajte
rychle vybavenie objednávky - zdravoradka
Rýchlosť
Rýchle vybavenie objednávky

Podrobný popis

Grepofit Nosol Aqua

Grepofyt Nosol Aqua patrí medzi prírodné prípravky, ktoré svojou komplexnou formuláciou cielia na rýchly a dlhotrvajúci účinok, porovnateľný s chemickými prípravkami.

Jeho základom je treťohorná termálna voda, obohatená o extrakt zo šalvie lekárskej a šišiaku bajkalského, grepový extrakt, kyselina hyaluronová a čistá esencia myrty obyčajnej.

 

Grepofit Nosol Aqua v akútnych stavoch:

Rýchlosť nasadenia prípravku zlepšuje prognózu a efekt. Najvhodnejšie je použiť ho už pri prvých príznakoch a pokračovať v aplikácii ešte najmenej jeden deň po ich odznení.

Grepofit Nosol Aqua ako prevencia:

Okrem toho, že nos je súčasťou dýchacieho systému, slúži aj ako filter nečistôt, ktoré vdychujeme. Hrubšie nečistoty zachytávajú chĺpky v nose, drobnejšie častice sa zachytávajú priamo na sliznici. Na povrchu nosnej sliznice sa nachádzajú drobné riasy, prekryté prirodzeným hlienom a ich neustály pohyb umožňuje postupné odlučovanie nečistôt. Ak je sliznica suchá, alebo hlien je príliš hustý, riasy sú obmedzené v pohybe a ich funkcia je nedostatočná.

Preventívnym riešením je pravidelné ošetrenie Grepofitom Nosol Aqua na dennej báze. Šetrným očistením sliznice znižujete riziko infekcie horných dýchacích ciest. 

Použitie Grepofit Nosol Aqua:

Nádcha - najlepšie funguje po rýchlom nasadení, hneď ako zistíte prvé príznaky ochorenia

Očista nosa - ideálne je použiť sprej po predchádzajúcej očiste nosa výplachom nosovou konvičkou

Balenie: sprej s aplikátorom do nosa 20ml

Zloženie Grepofitu:

Grepofit Nosol Aqua je bioinformačný prípravok s obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska, extraktu zo šalvie lekárskej, šišiaka bajkalského a grapefruitu. Obsahuje kyselinu hyalurónovú a silicu z myrty obyčajnej.

Aqua mineralis, salvia officinalis leaf extrakt, scutellaria baicalensis extract, sodium hyaluronate, potassium sorbate, citrus paradisi fruit extract, citric acid, myrtus communis leaf oil, limonene, linalool.

Dávkovanie Grepofitu Nosol Aqua:

 

podľa potreby 1 streknutie do každej nosnej dierky. 

Kombinácie:

Pre zvýšenie účinku odporúčame súčasne užívať Grepofit kapsuly a Gepofit sprej do hrdla

Upozornenie:

Uchovávajte v suchu, mimo slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 stupňov. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosah detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Energy je pôvodná česká spoločnosť, ktorá prepája vlastnú výrobu a vývoj. Rešpektuje najnovšie poznatky vedy a zázoveň čerpá zo skúseností a znalostí tradičných medicínsko - filozofických učení. Ich produkty a starostlivosť o zákazníka vnímajú ako komplexný a neoddeliteľný celok.

Podobné produkty

immune booster-zdravoradka.sk
Tip
€19,50
€19,90 (–2 %)
Skladom

Ajurvédska zmes na podporu imunity, nabúchaná antioxidantami na vitalitu a zdravý život. Podporuje imunitu prírodnou cestou a obsahuje prírodný zdroj vitamínu C.

Kód: PA11
dychacie cesty-zdravoradka.sk
Akcia
€28
€34,90 (–19 %)
Skladom

Unikátna kombinácia liečivých bylín v lipozomálnej forme obohatená o beta glukán z hlivy ustricovej. Podporuje funkciu imunitného systému, podporuje dýchacie cesty s efektom...

Kód: AV2
MEDICA IMUNITA zdravoradka.sk
€6,60
Skladom

Organické byliny v čajovej zmesi na podporu imunity a povzbudenie organizmu.

Kód: MED3
vitamin komplex liposomal plus-zdravoradka.sk
€29
Objednané

Pre zdravé fungovanie nášho tela je tu Vitamin KOMPLEX liposomal plus, plný najdôležitejších vitamínov a minerálov. V lipozomálnej forme pre to najefektívnejšie využitie.

Kód: AV14
drags imun zdravoradka.sk
€22,50
€26,40 (–14 %)
Dodanie do 2 - 5 dní

Drags Imun, známy aj ako "Dračia krv" je čistá živica zo stromu Croton lechleri, pôsobí proti infekčným a zápalovým ochoreniam. Podporuje imunitný systém a má hojivý efekt....

Kód: 302
vironal zdravoradka.sk
€20,25
€24 (–15 %)
Skladom

Bioinformačný bylinný koncentrát, ktorý podporuje imunitný systém, normalizuje funkcie dýchacieho systéme a pomáha dosiahnuť prirodzenú obranyschopnosť

Kód: 111